MHP Samsun İl Kadın Kolları İstifa Etti

MHP Samsun İl Kadın Kolları Başkanı Hatice Şimşek, MHP İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte istifa ettiğini açıkladı

Siyaset 26.02.2016, 21:36 26.02.2016, 21:56
MHP Samsun İl Kadın Kolları İstifa Etti

Türkiye geneli imza veren teşkilatlarına görevden alınmasına tepkiler çığ gibi büyüyor. Samsun il teşkilatının da alınmasından sonra Samsun’da da sular durulmuyor. Dün de MHP Samsun İl Kadın Kolları Başkanı Hatice Şimşek, MHP İl Kadın Kolları Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte istifa ettiğini açıkladı.

BU KARARI YÜREKLİ İNSANLAR ALABİLİR

Yaklaşık 1 yıldır Samsun İl Kadın Kolları Başkanı olarak ekibiyle birlikte çalıştığını belirten Hatice Şimşek, “Bu karar, makam ve mevki önceliği olmayan, kişisel ikbal beklentisi bulunmayan bencil ve şahsi düşünceden uzak, ancak sorumluluk sahibi yürekli insanların verebileceği karardır. Büyük bir gururla görev yaptığım MHP İl Kadın Kolları görevimden istifa ederek ayrıldım. Davam ve mücadelemden vazgeçmem asla söz konusu değildir. Ben yine bu davanın içinde olacağım. Görevim esnasında bana desteklerini esirgemeyen özellikle Samsun Eski İl Başkanı Ömer Süslü ve yönetimine, kendi yönetimime ve tüm dava arkadaşlarıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Yorumlar (0)