MHP Samsun İl Teşkilatı'na Önemli Ziyaret

İlkadım Belediyesi eski Başkanı Necattin DEMİRTAŞ ve Milliyetçi Hareket Partisi Samsun Milletvekili Erhan USTA'dan Tekin'e hayırlı olsun ziyareti.

Siyaset 25.03.2016, 17:38 25.03.2016, 18:12
MHP Samsun İl Teşkilatı'na Önemli Ziyaret
Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Taner TEKİN'e hayırlı olsun ziyaretleri yoğun bir şekilde devam ediyor.

Genel merkez tarafından atanarak il başkanlığı görevine başlayan Taner TEKİN'e hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. Ziyaretler kapsamında parti il binasında başkan Taner TEKİN 'i ve yönetimini bugün ziyaret eden İlkadım Belediyesi eski Başkanı MHP'li Necattin DEMİRTAŞ, TEKİN ve yönetimine başarılar diledi.

Daha sonra Samsun MHP Milletvekili Erhan USTA'da ziyaretini gerçekleştirerek başarı temennisinde bulundular.

Ziyaretlerden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren MHP İl Başkanı Taner TEKİN, önceliklerinin birlik ve beraberliği sağlamak olacağını ifade etti.

Tekin sözlerine şu ifadelerle devam etti "Hiçbir ülküdaşımızı ötekileştirmeden, ayrıştırmadan, ülkücü ülkücünün öz kardeşidir mantığıyla hareket ederek Samsun'un ve camiamızın kanaat önderlerinin fikirlerini alarak, yeni baştan ülkücü hareketi teşkilatlandırmaya gayret edeceğiz" diyen Tekin, sözlerine şöyle devam etti; "Biz, ülkesi ve vatanı uğruna her türlü tehlikeyi göze alan ülkücü kadrolardan yetişmiş nesilleriz. Önce ülkem ve milletim, sonra partim diyen bir liderin neferleriyiz. Bu anlayışla yine hem Samsun'umuz için hem de ülkemiz için en iyi politikaları geliştirip ekibimizle güzel çalışmalar yapacağımıza inanıyorum." dedi.
Yorumlar (0)