MHP Vezir Köprüde Muhteşem İftar

MHP Samsun İl Başkanı Şaban Kılıç,” Birlikte bütünlük vardır. Birlikte fazilet, erdem, ahenk, fedakârlık vardır. Bir olacağız, diri olacağız” dedi

Siyaset 30.07.2012, 03:03 30.07.2012, 03:33
MHP Vezir Köprüde Muhteşem İftar

Milliyetçi Hareket Partisi Vezirköprü İlçe Başkanlığının düzenlemiş olduğu iftara partililer ve vatandaşlar katıldı. Vezirköprü ilçesinde MHP’nin düzenlediği iftara ilk defa beklenenden çok fazla katılım sağlandığını söyleyen İlçe Başkanı Keskin, ‘ Düzenlemiş olduğumuz iftara bu kadar katılım olacağını tahmin etmemiştik” dedi,

Vezirköprü MHP İlce Başkanlığınca "BEMSA" düğün salonunda düzenlenen geleneksel iftar yemeğine vezirköprülü’ler ve partililer yoğun ilgi gösterdi. Parti tabanından yaklaşık bin beş yüz kişinin katıldığı dev bir organizasyona, MHP Samsun İl Başkanı Şaban Kılıç ve Yönetim kurulu üyeleri, Havza İlçe Başkanı Uğur Yıldırım, Bafra İlçe Başkanı Hüseyin ……Ladik İlçe Başkanı, Ömer Kanoğlu, Vezirköprü İlçe Başkanı Hüseyin Keskin, Ülküocakları Başkanı Mehmet Batuhan Örs,İlkadım İlçe Başkanı Köksal Şimşek ile Vezirköprülüler Dernek Başkanı Recep Aslan ile kalabalık vatandaş topluluğu ve STK Temsilcilerinin yanı sıra Saadet Partisi ilçe teşkilatı ve CHP ilçe yönetimi katıldı.

MHP VEZİRKÖPRÜ’YE SIĞMADI

İftar saatine kadar okunan Kur’an-ı Kerim katılımcılar tarafından huşu içinde dinlendi. Ezanın okunmasının ardından iftar duası yapıldı. Açılış konuşmasını yapan İl Başkanı Hüseyin Keskin, konuşmasında davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür ederek, ülkemizin sıkıntılı olduğu bu günlerde bu denli birlik ve beraberliğin çok önemli olduğunu, geçmiş seçimlerde yaşanan ve endişe duydukları konuları anlatan MHP Vezirköprü ilçe Başkanı Hüseyin Keskin, vezirköprü’de MHP gerçeğini kimse yok sayamayağını söyledi.

 

BİRLİKTE FAZİLET VE ERDEM VARDIR

 

Mübarek Ramazan ayında birlik beraberliğimizi pekiştirmemiz gerekir diyen MHP İl Başkanı Kılıç, "Ülke ciddi sıkıntılardan geçiyor, bu dönemde dimdik ayakta kalmalıyız. Teşkilatımızın böyle günlerde bir birini yalnız bırakmaması bizlere gurur veriyor. MHP olarak daha nice organizasyonlarda buluşup, birlik ve beraberliğimizi sürdüreceğiz. Tüm İslam aleminin Ramazan ayı hayırlı mübarek olsun” diye konuştu. İftar yemeğine katılan bütün kardeşlerime bu manevi havayı bizlere teneffüs ettirdiklerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bu güzide camia mensuplarının, burada göstermiş olduğu birlik ve beraberlikten gurur duyuyorum. ,” Birlikte bütünlük vardır. Birlikte fazilet, erdem, ahenk, diğeri için fedakârlık vardır. Bir olacağız, diri olacağız. İktidara emin adımlarla yürüyeceğiz."dedi.

ÖNCELİĞİMİZ SEVGİ VE MUHABBET

İnsanların yalnız yaşayamayacağını ifade eden MHP Kavak İlçe Başkanı Cahit Kamber, “maddi bir şeye ihtiyaç duyuyorsak, sevgi-muhabbet-dostluk gibi manevi alanlarda da diğer insanlara ihtiyaç duyarız. Allah Adem ile Havva’yı yaratarak beraberlik ve birlikteliğin ilk başlangıcını oluşturmuştur” dedi. Mübarek ramazan ayı nedeniyle bir araya geldiklerinin altını çizen Ladik Belediye Başkanı Mehmet Karahan ise, “Allah’a hamdolsun. Allah’a çok şükür birlik ve kardeşliğimize, Çok şükür sizin gibi dostları veren Allah’ıma, Allah nice ramazanlarda, bayramlarda birlikte olmayı nasip etsin” şeklinde konuştu.

Yorumlar (0)