MHP yönetiminden büyük hamle!

Milliyetçi Hareket Partisi'nde olağanüstü kurultay yolunu açacak tüzük kurultayı için imza topladığı iddiaları üzerine MHP Genel Merkezi 'de hareket geçti.

Siyaset 14.12.2015, 15:03
MHP yönetiminden büyük hamle!
Milliyetçi Hareket Partisi'nde olağanüstü kurultay yolunu açacak tüzük kurultayı için imza toplandığı iddiaları üzerine MHP Genel Merkezi 'de hareket geçerek, delegeler üzerinde ağırlıklarını hissettirecek politikalarla hamle yapmayı planlıyor.

Merkez yönetim kurulunda (MYK) alınan karar doğrultusunda her ilde, genel merkezden yöneticilerin ve milletvekillerinin de katılacağı genişletilmiş il divan toplantıları yapılarak problemin ana kaynağına inilecek.


MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin genişletilmiş il divan toplantılarına büyük önem verdiğini belirterek, bu toplantılarda öncelikle 1 Kasım seçimi sonrasında MHP’ye yönelik olarak başlatılan linç kampanyasının sağlıklı şekilde değerlendirilmesi için geniş bir çalışma yapılacağını bildirdi.

Büyükataman, her ilin seçim sonuçlarına ilişkin değerlendirmeler yapılacağını ifade ederek, “Sosyal medyada da olsa ölçüyü aşan söylemlerin daha fazla devam etmesine müsaade etmemek için hassasiyetler paylaşılacak” dedi.

MHP'de Bundan sonra ne olacağı merak ediliyor..Yorumlar (0)