Alexa

MHP'den Eskişehir ve Kocaeli Mitingi

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet bahçeli Seçim kampanyası kapsamında eskişehir ve kocaeli'ye gidiyor.

MHP'den Eskişehir ve Kocaeli Mitingi
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet bahçeli Seçim kampanyası kapsamında eskişehir ve kocaeli'ye gidiyor.

Milliyetçi Hareket Partisi Eskişehir İl Başkanı Ayhan Sezer'in yaptığı açıklamaya göre,  17 Mart Pazartesi günü genel başkanları Devlet Bahçeli’nin katılacağı miting için çağrıda bulundu. Sezer, mitingin Odunpazarı meydanında saat 16.30’da başlayacağını söyledi.

Ayhan Sezer, “ Genel başkanımız Türkiye gerçeklerini Eskişehir’e anlatmaya gelmektedir. Mevcut hükümetin anlayışlarını, hatalarını ve daha birçok konuyu Eskişehirli hemşehrilerimizle konuşmak, Eskişehir halkı ile bir araya gelmek, gidilmedik hiçbir yer, sıkılmadık hiçbir el bırakmamak üzere yollara çıkmıştır. Biz de Eskişehir il başkanlığımız ve teşkilatımız olarak, liderimizin Eskişehir halkı ile buluşmasını sağlamak için mitingimizin huzur ve güven ortamı içerisinde yapılmasını temin etmek üzere EskişehirValiliği ve Emniyeti ile koordine kurarak her türlü önlem ve tedbirleri almış bulunuyoruz. Bütün Eskişehirli vatandaşlarımızı davet ediyoruz” dedi.

MHP Kocaeli İl Başkanlığı'ndan alınan bilgiye göre, MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, 17 Mart Pazartesi günü İktidara Yürüyüş Mitingi'ne katılmak üzere İzmit'e geliyor.Saat 19:00'da Perşembe Pazarı Alanı'nda düzenlenecek mitinge katılmak üzere ilimize gelecek olan MHP lideri Dr. Bahçeli, 30 Mart Yerel Seçimleri arifesinde partisinin başta Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Saffet Sancaklı olmak üzere Kocaeli adaylarına destek isteyecek. Mitinge katılımın hayli yüksek olacağı beklenirken, çevre illerden güzevlik güçlerinin ilimize takviye geleceği öğrenildi. 

Güncelleme Tarihi: 16 Mart 2014, 21:33
YORUM EKLE