MHP'li Büyükataman "Verilen Sözler Tutulmadı"

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman ve beraberindekiler Vezirköprülüler Derneğini ziyaret etti. Vezirköprülüler Dernek Başkanı Recep Aslan ve yönetimiyle çok sayıda vatandaş hazır bulundu.

Siyaset 24.10.2013, 15:00 24.10.2013, 15:05
MHP'li Büyükataman

 Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman ve beraberindekiler Vezirköprülüler Derneğini ziyaret etti. Vezirköprülüler Dernek Başkanı Recep Aslan ve yönetimiyle çok sayıda vatandaş hazır bulundu.

 

VERİLEN SÖZLER TUTULMADI

AKP’nin büyük umutlarla geldiğini ama aldığı oy oranınca Ülkeye hizmet edemediğini savunan Büyükataman,11 yıl önce vaatler bombasıyla iktidara gelen Akp’nin yoksulluk ve yolsuzlukla mücadele edemediğini ve Türkiye’nin kay kaybettiğini söyledi. Ataman, Bu çözülmeyi önlemenin tek yolu milliyetçiliğin tek başına iktidarından geçmektedir. Memleket elden gitmek üzeredir. Bu kötü vaziyete çare bulmak için milletimizle hasbıhal etmeye işbirliği yapmak için samsundayız. Hükümetin karnesinden memnun olan vatandaşlarımız yaklaşan yerel seçimlerde gereken uyarıyı yapacaklardır.

 

HÜKÜMETİN OLUMLU İŞLERİNE DESTEK VERDİK

Milliyetçi Hareket Partisinin sahada tüm gücüyle halkımıza gerçekleri anlatmak için doludizgin çalıştıklarını söyleyen MHP Genel Sekreteri İsmet Büyükataman,”Burada derneklere büyük işler düşüyor. Dernekler siyasetin lokomotifidir. Kendi bölgesinde iş bulamayan İstanbul'a göç etti. Göç eden vatandaşlarımızın metropolde yaşarken de memleketlerini unutmamaları gerekiyor. Biz buraya siyaset yapmaya gelmedik. Gündemi alınması gereken konular varsa bunların meclise alınması için buradayız. Bu coğrafyayı bölmek istiyorlar. Milli duruş ortaya koymak istiyoruz. Hükümetin güzel yaptığı işleri destekliyoruz. Herkesin fikrinin farklı olması normal bir şeydir. Eğer böyle bir şey olmasaydı, tek parti olurdu. Şu anda parlementoda çıraklık-kalfalık-ustalık dönemi yaşanıyor. Önümüzdeki yerel seçimleri ülkenin geleceği için önemli buluyoruz. Milletin iradesine saygı duyuyoruz" dedi. Çok sıcak bir atmosferde geçen ziyarette çaylar içilirken Büyükataman gündeme ait konuşma yaptı.

Yorumlar (0)