Alexa

MHP'li Oğan'dan Keçiören'de Destek Toplantısı

Sinan OĞAN’ın Katılımıyla Iğdırlılar, MHP Keçiören Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali TANRIVERDİ’ye Destek Toplantısı Düzenledi

MHP'li Oğan'dan Keçiören'de Destek Toplantısı
 Sinan OĞAN’ın Katılımıyla Iğdırlılar, MHP Keçiören Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali TANRIVERDİ’ye Destek Toplantısı Düzenledi

Keçiören’de yaşayan Kars, Ardahan ve Iğdırlılar Milliyetçi Hareket Partisi Iğdır Milletvekili Dr. Sinan OĞAN’ın katılımıyla MHP Keçiören Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali TANRIVERDİ’ye destek toplantısı düzenledi. Iğdır Derneği tarafından “Keçiören’de Kars, Ardahan ve Iğdırlılar Karar Verdi: Mehmet Ali TANRIVERDİ” sloganıyla düzenlenen toplantıya birçok kişi katıldı. Toplantıda ayrıca geçtiğimiz günlerde Esenyurt’taki MHP seçim bürosuna düzenlenen saldırıda hayatını kaybeden Yusufiyeli Cengiz AKYILDIZ için de ihsan yemeği verildi.
 
Iğdır Milletvekili Dr. Sinan OĞAN, açılış konuşmasında Keçiören’deki ve Ankara’daki Iğdırlıları, MHP’ye oy vermeye çağırdı. 30 Mart seçimlerinin öneminin altını çizen OĞAN, seçimlerde Türkiye’nin özellikle Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinin kaderinin oylanacağını söyledi. Konuşmasında, PKK’nın bu bölgeleri işgal provası yaptığını söyleyen OĞAN, MHP’ye verilen her oyun, PKK’ya ve onun işbirlikçisi AKP’ye atılan bir tokat olacağını söyledi. Sinan OĞAN, konuşmasının devamında eşyalarınızı kamyona doldurup götürebilirsiniz; ama sizden geriye kalan mezar taşlarını da mı kamyona doldurup götüreceksiniz diyerek bölgedeki PKK’nın etkin olma çabalarına dur denmesi gerektiğinden söz etti ve “Bugün küskünlüklerin, geçmişteki kırgınlıkların konuşulacağı zaman değil, söz konusu vatansa gerisi teferruattır” diyerek konuşmasına devam etti. OĞAN ve TANRIVERDİ, Iğdır ve Keçiören Belediyesi’ni MHP’nin kazandığı takdirde Iğdır ile kardeş belediye yapılacağını da söyledi. OĞAN, hemşerilerinden ev ev dolaşmalarını, kapı kapı gezmelerini ve bir aday gibi çalışmalarını rica etti. OĞAN, ayrıca Iğdırlı ülkücü şehit Necmettin YILDIZ’ı da konuşmasında unutmadı ve şehadetinin 34. yıldönümünde andı. Toplantıya ülkücü şehit Mustafa PEHLİVANOĞLU’nun ağabeyi de katıldı.
 

TANRIVERDİ ise “Kars, Ardahan ve Iğdırlı yiğit kardeşlerimi selamlıyorum” diyerek başladığı konuşmasında 45 yıllık Keçiörenli olduğunu belirtti ve Keçiören’i son derece iyi bildiğini söyledi. Kimsesizlerin yanında olacağını söyleyen TANRIVERDİ, AKP yönetimini de “İşleri güçleri rant” diyerek eleştirdi. Toplantıya katılanlardan bu seçimlerin bir var oluş seçimi olduğunu herkese anlatmalarını isteyen TANTIVERDİ, “Ben Keçiören’e belediye başkanı olacağım, bazıları gibi Kalaba’ya muhtar olmayacağım” diye konuştu. OĞAN, buradan MHP Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Mevlüt KARAKAYA’nın seçim iletişim merkezini ziyarete gitti.
Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2014, 17:03
YORUM EKLE