Alexa

MHP'Lİ PINAR BALIK SAMSUN BASINIYLA KAHVALTIDA BULUŞTU

Samsun basınıyla sabah kahvaltısında bir araya gelen MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Pınar Balık MHP'deki hedeflerini ve Samsun'la ilgili düşüncelerini basın mensuplarıyla paylaştı.

 MHP'Lİ PINAR BALIK SAMSUN BASINIYLA KAHVALTIDA BULUŞTU

Bugün Samsun basınıyla sabah kahvaltısında bir araya gelen MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Pınar Balık MHP'deki hedeflerini ve Samsun'la ilgili düşüncelerini basın mensuplarıyla paylaştı.

SORUNLARA DUYARSIZ KALAMAYIZ

Kendisinin genç yaşta siyasete girmesinin siyaseti ve insanları çok sevmesinden ve ülkenin sorunlarına duyarlı bir vatandaş olmasından kaynaklandığını belirten MHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Pınar Balık;'Bir ülke de işsizlik, yolsuzluk, yalan, talan varsa bu ülkenin bir ferdi olarak buna nasıl duyarsız kalabiliriz? 13 yıllık AK Parti döneminde maalesef bunların hepsi yaşandı' dedi.

HEPİMİZ TEMİZ TOPLUM İSTİYORUZ

MHP'de siyaset yapmanın ayrı bir anlamı olduğunu, dürüst bir Lider ve devlet adamı olan Sayın Devlet Bahçeli'nin kadrolarında görev almanın büyük bir onur olduğunu dile getiren Balık;'Ben önce bir anne sonra bir iş kadını olarak çocuklarımın geleceğini temiz bir toplum ve temiz bir ülkede arayan bir insanım. Bu yüzden de yerimin MHP olduğunu düşünerek partimden aday adayı olmaya karar verdim' diye konuştu.

ŞEHRİN DİNAMİKLERİ ÇOK ÖNEMLİ

Milletvekili seçildiği takdirde Samsun'dan, Ankara'ya köprü vazifesi gören, memleket sorunlarına duyarlı ve gecesini gündüzüne katarak çalışan bir milletvekili portresi çizmek istediğini dile getiren Balık;'Mesela iş adamlarımızı Samsun'da yatırım yapmaya teşvik etmeliyiz. İşsizlerimize iş, halkımızın dertlerine derman olmalıyız. Bunu yaparken de şehrin tüm dinamiklerini arkanıza alarak yapmalısınız' şeklinde konuştu.

SAMSUN BASINI BÜYÜK BİR CAMİA

Samsun basınıyla tanışmaktan son derece mutlu olduğunu ve siyasete girdiği günden itibaren halkın büyük ilgisiyle karşılaştığını sözlerine ekleyen Balık;'Bizim son derece sevecen, saf ve temiz bir milletimiz var. Yeter ki onlara siyasetçiler olarak güven verelim. Yeter ki verdiğimiz vaadleri yerine getirelim. Onlar bu memleketin insanlarını gönülden bağırlarına basarlar. Sadece istedikleri şey samimiyet' diyerek sözlerini tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2015, 18:39
YORUM EKLE

banner325