MHP'li Yavuz Aydın; Hedefimiz ve Niyetimiz Hayırdır

Milliyetçi Hareket Partisi aday adayı Yavuz Aydın, Memlekete hizmet noktasında sorumluluk duygusu içinde çalışacaklarını söyledi.

Siyaset 14.03.2015, 13:54 14.03.2015, 14:13
MHP'li Yavuz Aydın; Hedefimiz ve Niyetimiz Hayırdır
Milliyetçi Hareket Partisi aday adayı Yavuz Aydın, Memlekete hizmet noktasında sorumluluk duygusu içinde çalışacaklarını söyledi.

Aydın, Trabzon’un göç veren bir şehir olduğunu belirterek önceliklerinin Trabzon’dan insan göçünü durdurmak olduğunu söyledi.

Trabzon İlçelerinde teşkilat ziyaretlerini devam ettiren Aydın, Adaylığının açıklanıp açıklanmamasının çalışmalarını sekteye uğratmayacağını belirterek:“Teşkilat ziyaretlerimiz ve bölgesel ziyaretlerimiz devam ediyor. 7 Nisan’da adaylığımız açıklansa da açıklanmasa da biz bunun sözünü verdik; 7 Haziran’a kadar sahalarda olacağız, çalışmalarımıza devam edeceğiz. Memleketimize hizmet etmemiz gerekiyor. Sorumluluk duygusu içersinde çalışacağız” dedi.

Ankara’da ve Balıkesir’de sağlık ve turizm sektörüne yönelik yatırımları bulunduğunu kaydeden Aydın, Trabzon’da deniz suyunu sağlık açısından da değerlendirmek için çalışma yapmayı planladığını söyledi. Thalasso-terapi denilen yöntemin bölge için yeni bir bakış açısı olabileceğine vurgu yapan Aydın “Bu deniz suyu ısıtılarak, denizin birçok farklı özelliği ve sıcaklık kullanılarak yapılan bir ‘yeniden canlandırma’ terapisidir. Bu terapi, vücudun ihtiyacı olan doğal element ve mineral tuzların vücuda yeniden kazandırılmasını sağlar. Kan dolaşımını düzenlediği gibi ruh ve vücuda rahatlama sağlar.Stres ve selülit giderici, zayıflatıcı, toksin atıcı, sindirim ve dolaşım sistemini düzenleyici, cildi güzelleştirici özellikleri bulunan bu terapinin en önemli kuralı deniz suyu ve deniz yosununun kullanılmasıdır” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisini Trabzon'da birinci Türkiye'dede iktidar yapmak olduğunu olduğunu söyleyen Aydın," Niyetimiz MHP’nin sesine ses vermek gücüne güç katmak ve aday olmasak bile kayıtsız şartsız destek olmaktır. Amacımız birlik hedefimiz ve niyetimiz hayırdır. Akıbetimiz de hayır olur inşallah” dedi.

Yorumlar (0)
11°
parçalı bulutlu