Alexa

MHP'nin İradesine kimse İpotek Koyamaz!

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Başbakan'ın MHP'ye yönelik iddia ve ithamlara cevap verdi.

MHP'nin İradesine kimse İpotek Koyamaz!
banner327
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Sekreteri İsmet Büyükataman, Başbakan'ın MHP'ye yönelik iddia ve ithamlara cevap verdi.

Büyükataman'ın Basın açıklaması Şöyle:

Başbakan partisinin grup toplantısında; “MHP’nin iradesine çok açık şekilde ipotek konulmuştur. Gizli ses kayıtları, CHP’yi de MHP’yi de esir almıştır.  CHP ve MHP bu paralel yapının oyuncağı haline gelebilir.”demektedir.

BU ZAMANA KADAR NEDEN SUSMUŞ?


Daha önce Türk siyasetini dizayn etmek adına yapılan kaset komplolarıyla ilgili de “cemaat”i işaret etmektedir. Bu ülkenin Başbakan’ı olarak partimize ve Sayın Baykal’a yapılan kaset komplolarının planlayıcılarını biliyor da bu zamana kadar susmuşsa Başbakan da suç işlemiş demektir.

Bu gelişmeden anlaşılmaktadır ki aslında acımasız ve sahici bir komplonun mucidi, maşalarıyla Türk milletine, Türkiye’ye ve geleceğimize saldıran ve kast eden Recep Tayyip Erdoğan’dan başkası değildir.

BU İKTİDAR PARAYA ESİR OLMUŞTUR


Başbakan Erdoğan esir görmek istiyorsa başka yere değil, etrafına bakmalıdır. Başbakan Erdoğan bu aziz ülkeye bedevi aşireti muamelesi yapmamalıdır. Artık pandoranın kutusu açılmıştır.


Başbakan Erdoğan’ın iktidarı; keyfidir, zorbadır, terbiye ve edep yoksunudur. Bu iktidar ki rüşvetin ana karargâhıdır. Bu iktidar ki pisliklerin limanı, haramilerin sığınağıdır. Bu iktidar ki esaretin zirvesidir. Bu iktidar paraya, şana, şöhrete ve şehvete esir olmuştur.

MHP'NİN İRADESİNE KİMSE İPOTEK KOYAMAZ!


Adı yolsuzluğa karışan bakanların fezlekeleri kim vurduya gitmiştir. Başbakan rüşvetçileri yargıdan saklamakta, TBMM’den gizlemektedir. Oluk oluk kir akmaktadır. Başbakan ve hükümeti ise paralel devlet izi sürmektedir. Hedef saptırmakta “MHP’nin iradesine ipotek konuldu” demektedir. MHP’nin iradesine Allah’ın izniyle kimse ipotek koyamaz da Başbakan yandaş medyasına verdiği emirle MHP’ye sansür uygulatır, MHP’ye konulan tek ipotek budur.

Başbakan konuşmalarında sürekli devletin içine sızmış paralel bir devletten, örgütten söz etmektedir. Hatta bahsi geçen grup konuşmasında bu örgütün liderinin ABD’den izlediğini iddia etmektedir. Sayın Başbakan çıkıp net bir şekilde açıklamalıdır. Kimdir bu paralel yapı? Örgütün liderinin adı nedir? Bunu kamuoyuyla açık açık paylaşmalıdır. Bir korkusu mu vardır ya da birilerine esir mi olmuştur ki açık açık bunları söyleyememektedir?

BAŞBAKAN SAĞLIKLI BİR RUH HALİNE SAHİP DEĞİLDİR


Başbakan Türkiye’yi gerçekten de harap etmiş, milleti korkutarak, hayali düşmanlar icat ederek siyasetini ikmal etmeye çalışmıştır. Başbakan için yolun sonu görünmüştür. Yaklaşan MHP iktidarı ve hesap verme korkusu ile nereye saldıracağını şaşırmıştır. “Gizli ses kayıtları MHP’yi esir aldı” derken buna kendi bile inanmamakta her gün kendisine ait yeni bir ses kaydı internete düşmektedir. Bunun önünü alamayacağını anladığından interneti kontrol altına almak amacıyla binlerce kişilik ekipler kurmuş, yetmemiş kanun bile çıkarmıştır. Her an internete yeni bir ses kaydı ya da görüntü düşecek endişesiyle uykuları kaçmaktadır. Sayın Başbakan telaş haliyle yaptığı açıklamada ne diyeceğini şaşırmıştır. Açıklamalarından da anlaşılacağı üzerine Sayın Başbakan sağlıklı bir ruh haline sahip değildir. Başbakan’ın bu ruh haliyle mevcut görevini devam ettirmesi mümkün görünmemektedir. Başbakan kuvvetle muhtemel paranoid şizofrendir, sanrıları vardır. Bu halde görevine devam etmesi millet ve devlet bekası için son derece tehlikelidir.


Aziz milletimiz, önümüzdeki yerel seçimlerde, her defasında sabrını sınarcasına zekâsını ve hafızasını hafife alan, tamamen Türk milletini aldatmak ve kandırmak üzerine kurulmuş AKP zihniyetine, hak ettiği dersi sandık başında verecektir.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2014, 11:41
YORUM EKLE