Milletvekili Yılmaz, "Giresun'da verimli bir çalışma yaptık"

AK Parti Genel Merkez Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı, Karadeniz Bölge Sorumlusu Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Giresun'da yerel seçim çalışmalarını tamamladı.

Siyaset 10.09.2018, 21:43 10.09.2018, 21:47
Milletvekili Yılmaz, "Giresun'da verimli bir çalışma yaptık"

Sorumlu olduğu 12 ilde kamuoyu araştırmaları yapmak, destek sağlamak, teşkilatları yerel seçimlere hazırlamak ve adayların belirlenmesi gibi faaliyet programı kapsamında ilk çalışmasını Giresun'da yapan Milletvekili Yılmaz, teşkilat istişarelerinin ardından, 40'a yakın aday adayı ile görüştü.

Teşkilat çalışmalarının ardından Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu ve yönetim kurulu üyelerini de ziyaret eden milletvekili Yılmaz, Giresun'da verimli bir çalışma yaptıklarını söyledi.

Yerel seçim sürecinin başarı ile tamamlanması için hassas ve titiz davrandıklarını belirten Yılmaz, "Karadeniz Bölgemizdeki çalışmaları titiz bir şekilde yürütüyoruz. Verilen görev doğrultusunda halkımızla, sivil toplum kuruluşlarımızla, teşkilatlarımızla istişareler yapıyoruz. 40'a yakın aday adayımızla görüşmelerimizi tamamladık. Böylelikle Giresun'daki ilk etap çalışmalarımız tamamlanmış oldu. Diğer 11 ilimizde de sürecin tamamlanmasıyla genel merkezimize raporlarımızı sunacağız. Herkesimin desteğini bekliyoruz." dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
banner442