Alexa

Mustafa Demir; 31 Mart’dan Sonra Tek Yürekle Adım Atacağız

31 Mart’dan sonraki 5 yıl ve daha sonraki yıllarda çok güçlü bir ekiple yerel belediyecilik anlamında adından söz ettiren bir şehir olunacağını söyleyen Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir Ayvacık'ta konuştu.

Mustafa Demir; 31 Mart’dan Sonra Tek Yürekle Adım Atacağız

İskele Kafede sabah kahvaltısı yapan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, kahvaltı sonrasında yaptığı konuşmasında; "Her geçen gün büyüyen, güçlenen ve gelişen Samsun için Ayvacık için sizlerin ve halkımızın vereceği destekler çok önemlidir.“ ifdadelerini kullandı.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir İle İl Başkanı Hakan Karaduman’ı Ayvacık Belediye Başkanı Mustafa Belur, Ak Parti İlçe Başkan Vekili Turan Okur ve Ak Parti İlçe Yönetimi, Belediye Meclis Üyeleri, Ak Parti İlçe Belediye Başkanı Aday Adayları ve muhtarlar karşıladı.

Ayvacık İskele Kafe de yapılan sabah kahvaltısının ardından konuşan Ak Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman “ 31 Mart’dan sonraki 5 yıl ve daha sonraki yıllarda çok güçlü bir ekiple yerel belediyecilik anlamında adından söz ettiren bir şehir olacağız.” dedi.

31 Mart’da yapılacak yerel seçimlerin lehimize sonuçlanması ile birlikte gelen talepleri titizlik ile takip edeceklerini ve hizmet konusunda her zaman var güçleriyle çalışacaklarını bundan hiç kimsenin şüphe duymamasını belirten Başkan Adayı Mustafa Demir şu açıklamalarda bulundu:

Mustafa Demir: "AYVACIK ÖNEMLİ BİR İLÇE"

‘’Bu güzel ortamda bana eşlik ettiğiniz için öncelikle her birinize teşekkür ederim. İlçeye girerken Ayvacık İlçemizin nerden nerelere geldiği, ne kadar yol kat ettiği gözümden film şeridi gibi geçti. Daha önceki yıllarda İlçeye giriş harabe gibiydi. Şimdi ise ilçe girişi öyle bir büyüye sokuyor ki insanı içerideki saklı güzellikleri bir an önce görmek için adeta heyecanlanıyorsun. Bunda gecesini gündüzüne katan ilçesinin sevdalısı Belediye Başkanı sevgili kardeşim Mustafa Belur’un ve siz değerli muhtarlarımızın emeği de göz ardı edilemez. Ayvacık bizler için önemli bir ilçe. Elbette ki geçmiş yıllarda yapamadığımız, yetişemediğimiz işler oldu ama bu demek değil ki yapılacak işlerimizi göz ardı ediyor yapmayacağız.

Gerek Belediye Başkanımızla gerekse siz muhtarlarımızla yaptığımız istişareler sonucunda tüm mahallelerimizin sorunlarını biliyoruz. Önümüzdeki 5 yıl içerisinde tüm mahallelerimizdeki su, Yol, altyapı her ne gerekiyorsa en üst seviyede yapacağız, Ayvacık- Taşova yolunun bir an önce çalışmalarına başlanması için gerekli girişimlerde bulunacağımın sözünü sizlerin huzurunda veriyorum. Allah nasip ederse önümüzdeki yıllarda yapacağımız çalışmalarımızın yol haritasını sizlerle beraber şimdiden çizeceğiz. Rabbim inşallah verdiğimiz tüm sözleri yerine getirmeyi nasip eder. 31 Mart’da yapılacak olan yerel seçimlerin lehimize sonuçlanması ile birlikte bismillah diyerek İl ve ilçelerimizden gelen talepleri titizlik ile takip edeceğimizden ve hizmet konusunda her zaman var gücümüzle çalışacağımızdan kimse şüphe duymasın."

Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Demir, Ayvacıklılardan destek isteyerek buradaki açıklamasını şöyle sonlandırdı: "Ak Parti İktidarı ile ülkemizde, ilimizde ve Ayvacık İlçemizde yapılan çalışmaları apaçık görüyoruz. 31 Mart’dan sonra hep birlikte tek yürekle adım atacağız. Her geçen gün büyüyen, güçlenen ve gelişen Samsun için Ayvacık için sizlerin ve halkımızın vereceği destekler çok önemlidir.“ dedi

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2019, 00:27
YORUM EKLE

banner325