Mustafa Demir; Büyükşehir, İlçe, Köy Ayrımını Kaldıracağız

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir, Bir kent kimliği üzerinden tüm çalışmalarını yürüteceklerini Çok renklilik bu kentin bereketi olduğunu ve bu bereketi omuzlarında taşıdıklarını dile getirdi.

Siyaset 14.12.2018, 13:38 14.12.2018, 14:25
Mustafa Demir; Büyükşehir, İlçe, Köy Ayrımını Kaldıracağız

Çalışmalarında büyükşehir, ilçe, köy ayrımını kaldıracaklarını Bir bütün halinde tüm altyapı çalışmalarına eğileceklerini belirten Mustafa Demir, Belediyenin her türlü iş ve işlemlerinde bürokrasiyi olabildiğince azaltacaklarını dile getirdi.

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman, Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Demir ile birlikte MÜSİAD Samsun Şubesi'ni ziyarette bulundu. Başkan Haluk Tan tarafından karşılanan Hakan Karaduman ve Mustafa Demir, yönetim kurulu üyeleriyle de bir araya geldi. 

1992 yılında Samsun’da kuruluş çalışmalarında bulunduğunduğunu güzide bir kurum olan MÜSİAD'ın bugün gelmiş olduğu seviyenin onur verici onur verici olduğunu kaydeden Mustafa Demir; burada yaptığı açıklamada şöyle söyledi: “Emanet bize tevdi edildikten sonra Samsun’da karşılaştığım teveccüh umut verici. Daha iyi çalışmak ve daha çok halkımızla birlikte yürümek dün olduğu gibi bugün de boynumuzun borcudur. Bu emanetin bana verilmesi bir buçuk yıllık uzun bir süreci içerir. Bu süreç benim dışımda işledi. AK Parti uzun ve derinlikli değerlendirme sonucunda bu sonuca ulaştı ve sayın Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız tarafından görev bana tevdi edildi. Takdiri Samsun halkına bırakarak ve Allah’ın yardımına güvenerek yola çıktık."

"Çalışmalarımızda büyükşehir, ilçe, köy ayrımını kaldıracağız. Bir bütün halinde tüm altyapı çalışmalarına eğileceğiz."

Şehir içinde özellikle trafik sorununa çözüm bulacaklarını ifade eden Mustafa Demir, "Bir kent kimliği üzerinden tüm çalışmalarımızı yürüteceğiz. Kentsel yenileme ve kentsel dönüşüm “mahalle kültürü” esas alınarak yapılacak. Kentin kadim dokusu korunacak ve insan-aile ilişkileri esas alınarak yapılacak. Belediyenin her türlü iş ve işlemlerinde bürokrasiyi olabildiğince azaltacağız. Çok renklilik bu kentin bereketidir. Bu bereketi omuzlarımızda taşıyoruz.” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)