Alexa

Mustafa Demir; ''Siz karar vereceksiniz''

AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, hataya geçirecekleri projeleri halk oylamasına sunacaklarını belirtti.

Mustafa Demir; ''Siz karar vereceksiniz''

Hataya geçirecekleri projeleri halk oylamasına sunacaklarını belirten AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, ''Siz karar vereceksiniz'' dedi.

Seçim çalışmalarını Asarcık'ta sürdüren AK Parti Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mustafa Demir, meydan çay ocağında sivil toplum kuruluşları, mahalle muhtarları, belediye başkan aday adayları ve vatandaşlarla bir araya geldi. 

"Sizin seçtiğiniz projeyi hayata geçireceğiz"

Mustafa Demir'e Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılağuz, AK Parti Asarcık İlçe Başkan Vekili Osman Kığılcım eşlik etti. Samsun'u birlikte yöneteceğiz diyen Mustafa Demir, ''Hayalimizdeki Samsun için hazırladığımız projelerin büyük bir bölümünü sizlere soracağız. Halk oylaması yapacağız. Bu projelerin hayata geçmesinde karar mekanizmasında sizler yer alacaksınız. Biz projelerimizi hazırlayacağız. Duyurusunu yapacağız. Sizlere sunacağız. Sizlerde hangi projenin hayata geçmesini istediğinizi bize bildireceksiniz. Bizde bu doğrultuda sizin seçtiğiniz projeyi hayata geçireceğiz'' dedi.

Mustafa Demir: ''Yatırım için arsa üreteceğiz''

Sanayicinin önündeki engelleri kaldıracaklarına anlatan Mustafa Demir, ''Samsun'a yatırım çekmek için bütün kolaylıklar sağlanacak. Arsa üreteceğiz, altyapısını biran önce yapacağız. Projelendirme ve ruhsat alımını hızlandıracağız. İlçelerde bazen ruhsat almak için 2,3 ay bekleniyor. Biz işte bu sorunları ortadan kaldırıp sanayicinin, işadamının Samsun'a yatırım yapmasını sağlayacağız. Yapılacak olan her yatırımı belediye olarak destekleyeceğiz'' dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 15 Ocak 2019, 00:43
YORUM EKLE

banner325