Mustafa Destici, Şehitler İçin Mesaj Yayınladı

Bingöl'den Tatvan'a gitmek üzere havalanan Cougar tipi helikopter düşmesi ve 11 asker şehit olmasıyla ilgili BBP Genel Başkanı Mustafa Desteci mesaj paylaştı.

Siyaset 04.03.2021, 22:05
Mustafa Destici, Şehitler İçin Mesaj Yayınladı

Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa DesticiBingöl'den Tatvan'a gitmek üzere havalanan Cougar tipi helikopter düşmesi ve 11 asker şehit olmasıyla ilgili sosyal medya hesabı twitter üzerinden mesaj yayımladı.

Genel Başkan Destici'nin mesajı şöyle:

Bingöl'den kalkan, K.K. Komutanlığımıza ait askeri helikopterin #Bitlis'in Tatvan ilçesinde düştüğünü, içlerinde 8. Kolordu Komutanımız Korgeneral Osman Erbaş Paşa'nın da bulunduğu on askerimizin şehit olduğunu, üç askerimizin de yaralandığını yüreğimiz yanarak öğrendik.

Askerlerimizin terörle mücadele için bölgede bulunduklarını,canlarını hiçe sayarak zorlu hava şartlarında dahi mücadele içinde olduklarını,vatan için şehit olduklarını, acılarını ve hatıralarını bir an bile unutmayacağımızı ifade ederek, şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum.

Milletimizin vatansever her ferdi gibi büyük bir üzüntü yaşıyorum. Başta aileleri olmak üzere yakınlarına, Türk Silahlı Kuvvetlerimiz'in her bir kahraman personeline ve aziz milletimize başsağlığı ve Yüce Allah'tan sabrı cemil, yaralılarımıza da Rabbim'den acil şifalar diliyorum.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)