Alexa

Mustafa Mit: Mücadele Bizim Hüküm ve Zafer Allah'ındır

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Eski Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Mit Ankara 2. Bölge 2. sırada Milletvekili adayı olarak yerini aldı. Facebook adresinden açıklama yaptı.

Mustafa Mit: Mücadele Bizim Hüküm ve Zafer Allah'ındır

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Eski Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Mit Ankara 2. Bölge 2. sırada Milletvekili adayı olarak yerini aldı.

Facebook adresinden bir açıklama yapan Mustafa Mit takipçilerine desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Ankara 2. Bölge 2. sırada yerini alan Mustafa Mit'in mesajı şöyle:

Kıymetli Dava Arkadaşlarım;

Ankara 2.bölgeden aday listesinde ismimi görmeleri üzerine yoğun bir şekilde arayan, ulaşan veya ulaşmaya çalışan iyi dileklerini ileten, iletemeyen herkese teşekkür ediyorum.

Ancak bugün sıralamada kimin olduğu veya olmadığı değil Milliyetçi Hareket Partisinin İktidarı önemlidir. Milliyetçi Hareket Partisi iktidar olmadıktan sonra hiçbir makam ve mevkiinin bir önemi yoktur. Bugün Türklük yargılanmakta İslam yargılanmakta Vatan ve Millet parçalanmaktadır. Öyleyse herkesin cephede yerini alması mecburiyet ve asli görevdir.

Tüm dava arkadaşlarımdan tek ricam bugün herşeyi bir tarafa bırakarak; kızgınlıklarımızı, kırgınlıklarımızı unutarak Milliyetçi Hareket Partisine omuz vermeli destek olmalıyız. Sıralamaların isimlerin önemi yoktur. Asıl olan Vatan ve Milletin Bekası ve son kalemiz olan Milliyetçi Hareket Partisidir.

Diliyorum ki her Ülküdaşım bu hassasiyetle Tekrarı olmayan 7 Haziran seçimleri için canla başla çalışır. Unutmayalım ki Mücadele Bizim Hüküm ve Zafer Allah'ındır.

Hepinizi saygıyla selamlıyorum Allaha emanet ediyorum...

Güncelleme Tarihi: 08 Nisan 2015, 12:11
YORUM EKLE