Özcan Yeniçeri üzerinden 'kaset' iddiasıyla ne yapılıyor?

Akşam gazetesinde bugün yayınlanan 'kaset iddiaları' veya telekulak iddialarında adı geçen Özcan Yeniçeri'yle ilgili mektubun içeriği ortaya çıktığına dair yayınlar ne kadar gerçeği yansıtıyor göreceğiz.

Siyaset 14.12.2015, 14:19 14.12.2015, 21:37
Özcan Yeniçeri üzerinden 'kaset' iddiasıyla ne yapılıyor?
Akşam gazetesinde bugün yayınlanan 'kaset iddiaları' veya telekulak iddialarında adı geçen Özcan Yeniçeri'yle ilgili mektubun içeriği ortaya çıktığına dair yayınlar ne kadar gerçeği yansıtıyor göreceğiz. Özcan Yeniçeri konuyla alakalı bir açıklama yapmış değil. Ortalıkta yazılan çizilenlere baktığımızda elle tutulur gözle görülür hiç bir şey olmadığı halde bir bardak suda koparalan fırtına nedir Allah aşkına?

MHP'lilerin kafasını karıştırmak için ortaya atılan bu tür iddialar özellikle MHP'nin içinde bulunduğu böyle bir zamanda çıkması çok manidardır.

Özcan Yeniçeri'ye tehdit mektubu gönderilmiş veya tehdit edilmiş olabilir. Bunun için savcılığa ifade vermişte olabilir.

Dosyada ki bu bilgilere kim nasıl ulaşmış?

MHP'yi içeriden karıştırmak adına ortaya atılabilecek her türlü iftira ve algı politikalarına karşı MHP  uyanık kalmak zorundadır.

Ülkücüler her türlü çokabilecek haberlere  karşı doğruluğunu araştırmadan hareket etmemeli sosyal paylaşım sitelerinde ileri geri yazıp çizmemelidir.

Altan gönen
 


Yorumlar (0)