Alexa


Özhaseki: ‘‘Hale hapishanedeki O zavallılar..."

Çevre ve Şehircilik bakanı Mehmet Özhaseki: ‘‘Hale hapishanedeki zavallılar birbirbirlerine rüya anlatarak kandırıyorlar" dedi.

Siyaset 04.03.2017, 00:34
Özhaseki: ‘‘Hale hapishanedeki O zavallılar..."

 Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, bir takım ziyaretler için geldiği Niğde’de konuştu.

17-25'den önce FETÖ'ye kudban vermeyen insan yok gibi bir şey olduğunu belirten Bakan Özhaseki, Senelerce herkesin içerisinde tanımadığınız yoktur. Belki olaylardan tedirginlik duyuyorsunuz acaba bize de sıkıntı gelir mi? Net söylüyorum arkadaşlar o gurubun içerisinde değilseniz, gizli şifreleri ile girip çıkmadıysanız kimse tedirginlik duymasın. 17-25’den önce bunlara kurban vermeyen az insan vardı. Ben Belediye başkanlığı dönemimde 1 metre arsa vermedim. Yoktur benim gibi bir adamda. Herkes verdi aldı."dedi.

İnsanlara çokkiar, medeni ve sıcak yaklaştıklarını belirten Özhaseki; "Diyorlar ki biz bir sürü okul açtık. Okullara gidiyorsun yurt dışında Türk bayrağı var Atatürk var. Karaoğlanları sahneye çıkarıyorlar, istiklal marşı okutuyorlar; hepimizin gözü yaşarıyor. Duygulanmamak ne mümkün. Meğerse bütün bunları özel bir gün için yaparlarmış. 15 Temmuzda gördük. O işi bitirdik; FETÖ bitti."dedi.

"HAPİSANEDEKİ ZAVALLILAR...."

Bakan Özhaseki; cezaevlerinde yatan FETÖ'den cezaevlerinde bulunan tutuklular için ise: "Hale hapishanedeki zavallılar bir birbirlerine rüya anlatarak kandırıyorlar. Rüyalarına peygamber giriyor. Kelebek gibi uçuyorlar. Duvarlar yıkılıyor. Birbirlerini kandırıyorlar. Yalan, sahte rüyalarla ayakta kalmaya çalışıyor bu santekarlar.Türkiye’de bunlara yüz verecek insanda kalmadı oda bitti. DEAŞ diye bir proje örgüt vardı oda bitiyor inşallah. Bütün bunların altından kalkıyoruz.”

Kaynak: Kaynak: İHA
Yorumlar (1)
Mine Sönmez 3 yıl önce
Biraz vicdan olsa cezaevlerindeki masumları yeniden yargılar veya ceza indirimi verirler suçlu suçsuz cezaevlerinde mağdur unutuldu
15°
parçalı bulutlu
Puan Durumu
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P
Takımlar O P