Perinçek'in Kaç Yüzü Var?

İşçi Partisi lideri Doğu Perinçek, katıldığı bir konferansta 'Muhafazakarlarla vatan cephesini kurduk' sözleri dikkat çekti.

Siyaset 20.01.2016, 10:17
Perinçek'in Kaç Yüzü Var?
İşçi Partisi lideri Doğu Perinçek, katıldığı bir konferansta 'Muhafazakarlarla vatan cephesini kurduk' sözleri dikkat çekti.

Doğu Perinçek, partisinin Pendik'te düzenlediği konferansa katıldı. yaptığı konuşmalarla üzerinde dikkatleri toplayan Perinçek 'Muhafazakarlarla vatan cephesini kurduk' sözleri şaşkınlık yarattı.

Postmedya'da yer alan habere göre; "AKP ile işbirliğine girdiklerini bas bas bağıran ve Erdoğan'a desteklerini apaçık söylemekten çekinmeyen İşçi Partisi lideri Doğu Perinçek, partisinin Pendik'te düzenlediği konferansta konuşmacı olarak katılıp çok ilginç sözler sarf etti..

''Cemaatlerin kökünü kazıyacağız'' sözleri hala akıllarda tazeliğini koruyan Perinçek'in konferansta sarfettiği ''Muhafazakarlarla vatan cephesini kurduk sözleri'' toplantıya katılanları da şaşkınlığa uğratacak cinstendi..

Perinçek, ayrıca AKP yanlısı kanallara çıkmasının eleştirilmesi konusuna da değinerek, bu eleştirileri önemsemediğini ve AKP'li kanallara çıkmaktan memnuniyet duyduğunu da sözlerine ekledi."

Perincek, gun oldu maocu oldu, gun oldu apocu oldu ve en son da ulusalci kimligiyle karsimiza çıktı. MHP'den daha fazla milliyetcilik yaptığı iddia edildi. Bebek katili Apoyla el-ele kol-kola Kürt Milliyetçileği yapan PKK'nın meşrulaştırılması yönünde gayretler sarfeden Perinçek'in kaç yüzü olduğunu merak ediyoruz. Vatandaş Perinçek'in hangi yüzüne inanacak?Yorumlar (0)