Saadet Partisi Atakum Kadın Koları'ndan Umut Ormanı

Samsun Atakum Kadın Kolları tarafından, Atakum Türkiş'te, Necmettin Erbakan Umut Ormanı için bir stand açtı. Vatanaşlar standa yoğun ilgi gösterdiler.

Siyaset 06.11.2021, 13:05 06.11.2021, 13:20
Saadet Partisi Atakum Kadın Koları'ndan Umut Ormanı

Saadet Partisi Samsun Atakum Kadın Kolları Necmettin Erbakan Umut Ormanı için stand açtı. Vatanaşlar standa yoğun ilgi gösterdiler.

Atakum Saadet Partisi İlçe Başkanı Muhittin SADA; Atakum Türkiş’ te yaptığı Basın açıklamasında şunları söyledi:

" Aziz milletimiz, kymetli vatandaşlarımız; Ülke olarak son yıllarda ve özellikle geçtiğimiz yaz aylarında; ciddî boyutta orman yangınları yaşadım. Günlerce süren yangınlar karşısında; adeta ciğerlerimiz yandı.

Bunula birlikte; yine ülkemiz, yılardır, bir grup şirketin çıkarları için, beton uğruna, büyük bir yeşil alan kaybına uğradı. Doğa üzerinde meydana gelen tahribat, açılan yara gittikçe derinleşti.

Ancak biz bu yarayı, birlikte sarabileceğimize, doğayı hep birlikte yeniden onarabileğiimize inanıyoruz. Yanan ormanlarımzı, mahvedilen doğayı, hep birlitlikte yeniden yeşerteceğimizi umut ediyoruz.

Bu farkındalıkla;

Saadet Partisi Kadın Kolları olarak, kurmak istediğimiz, Necmettin ERBAKAN Umut Ormanı ile; doğamızda ve sosyal hayatımızda kabettiğimiz değerleri, el birliği ile yeniden kazanacağımıza ve böylelikle yarınlara daha güzel bir ülke bırakacağımza inanıyoruz.

Üzerinde yaşadığımız bu dünya, Allah’ın bize emanetidir. İnancımız ve medeniyetimiz bize” emanete sahip çıkma sorumluluğu”nu yüklemiştir. “ Kıyametin kopacağını bilseniz bile dahi, elinizdeki fidanı dikiniz” diyen Peygamberimizin izinde, hem emanete sahip çıkarak doğayı ve çevreyi korumak, hem de bizden sonraki nesillere bırakacağımız daha ‘Yaşanabilir Türkiye’ için canla başla çalışıyoruz.

Bu sebeple; kaybettiğimiz değerleri ve güzellikleri tekrar kazanma umudumuzu, ülkemiz genelinde başlattığımız ”Fidan Bağışı Kampanyası” yla kuracağımz “ Necmettin Erbakan Umut Ormanı”nda yeniden yeşertebileceimizi ifade ediyoruz.

Unutmayalım ki; dikeceğimiz her bir fidan, elimizdeki umuttur. Adalet için, huzur için, gelecek için, ükemiz için ”UMUT ELİMİZDE YEŞERECEK” diyor ve bütün vatandaşlarımızı” Necmettin ERBAKAN- Umut Ormanı”na birer fidan bağışlamaya davet ediyoruz. Saadet Partisi Atakum İlçe Başkanı Muhittin SADA; Basın açıklamasıa katılan herkese ve bu etkiliği başlatan Kadın Kolları’na teşekkür etti.

Haber: Oktay ZERRİN- Samsun

Yorumlar (1)
Ayse 8 ay önce
Destek olunması geren Çok güzel bir kampanya SAADET PARTISI KADIN KOLLARINA çok tşk ederim. Kapsamhaber farkındalığını ortaya koydu.TEBRIKLER