Saadet Partisi İl Başkanı Salih Şen Basınla Bir Araya Geldi

Saadet Partisi İl Başkanı Salih Şen, Acem Tekkesinde basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi.

Siyaset 16.09.2021, 23:06 17.09.2021, 00:01
Saadet Partisi İl Başkanı Salih Şen Basınla Bir Araya Geldi

Saadet Partisi (SP) Samsun İl Başkanlığı görevinden Temel Armutçu'nun ayrılması ardından Haziran ayı içerisinde görevi üstlenen Salih Şen, ilk defa basın mensupları ile bir araya geldi.

Basın mensupları ile Acem Tekkesinde bir araya gelen Saadet Partisi Samsun İl Başkanı Salih Şen, 19 Eylül 2011 (Pazar) günü 13:30'da Canik Kültür Merkezinde yapılacak kongreye Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu'nun da katılacağını bildirdi.

Türkiye ve Samsun gündemine dair konuşan Salih Şen, basın mensuplarının sorularına da cevap vererek bundan sonra basınla daha sık bir araya gelmeyi düşündüklerini belirtti.

Salih Şen Kimdir?

1963 yılında Samsun Çarşamba'da doğan Salih Şen, İlkokul, ortaokul ve liseyi Çarşamba'da okudu. Ondokuz Mayıs Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nde inşaat mühendisliğini bitiren Salih Şen, Saadet Partisi’nin farklı kademelerinde görevler aldı. 7 Haziran 2015 Genel Seçimleri Saadet Partisi 25. Dönem milletvekili adayı olan Salih Şen,Orta seviyede İngilizce ve Arapça biliyor.31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Saadet Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olan Şen, evli ve 3 çocuk babasıdır.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)