Alexa

Samsun Ak Parti İl Başkanı Karaduman, 2019 seçimlerinin hazırlıklarına başlayacağız

AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt ve AK Parti Eski Milletvekili Fatih Öztürk, AK Parti İl Başkanı Av. Hakan Karaduman’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Samsun Ak Parti İl Başkanı Karaduman, 2019 seçimlerinin hazırlıklarına başlayacağız

AK Parti Genel Başkanı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın olurları ile Samsun il Başkanlığına atanan Av. Hakan Karaduman'a "Hayırlı Olsun" ziyaretleri devam ediyor.

Samsun'un sevilen yüzleri, AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt ve AK Parti 23. Dönem Samsun Milletvekili Fatih Öztürk, ve  İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok AK Parti İl Başkanı Av. Hakan Karaduman’ı ziyaret ettiler. 

Karaduman'a Zirayet Trafiği Durmuyor

Avukat Başkan Karaduman'ın ziyaret trafiği bir hayli yoğun olarak devam ederken, İlkadım Belediye Meclis Üyeleri, Türkiye Sakatlar Derneği Samsun Şube Başkanı Hayriye Hakyemezoğlu, Uluslar arası Öğrenciler Derneği, Mimar ve Mühendisler Grubu Derneği, TÜMSİAD Samsun Şube Başkanı Adem Aksoy ve yönetimi ile Canik Muhtarlar Derneği gibi halkın nabzını tutan kurum ve kuruluşların Başkan ve yöneticileri de AK Parti İl Başkanı Karaduman’a hayırlı olsun temennilerini ilettiler.

"Hakan Karaduman Kaptanlığında 2019 Seçimlerinde Başarılı Olunur."

Ziyaretlerde genel olarak birlik ve beraberlik vurgusu yapıldı. Ak Parti Samsun İl Başkanı Av. Hakan Karaduman’ın gençlik kolları başkanlığından bu güne kadar Teşkilat içerisinda aktif görevlerde bulunması dolayısıyla da partililer tarafından iyi tanındığı belirtildi. Karaduman'ın gençlik teşkilatı içerisinde çok önemli görevlerde bulunduğu ziyaretçiler tarafından da teyit edildi. Burada yapılan sohbet ortamında 2019 yılında gerçekleşecek seçimlerde genç  başkan Hakan Karaduman kaptanlığında Ak Parti'nin Samsun’da çok daha başarılı olunacağının altı çizildi.

Samsun Ak Parti İl Başkanı Hakan Karaduman kendisini ziyarete gelen konuklarına teşekkür ettikten sonra şu konuşmayı yaptı:

"2019 seçimlerinin hazırlıklarına başlayacağız"

“İl Başkanlığı görevini devraldığımız günden bu güne kadar, ziyaretlerimiz oldu. Teşkilat çalışmalarımızın yanı sıra, bizlere hayırlı olsun dileklerini iletmek için gelen Milletvekillerimiz, STK Temsilcilerimiz, teşkilat mensuplarımız, belediye başkanlarımız oldu. Hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Teşkilat çalışmalarımız ve ziyaretlerimiz tamamlandıktan sonra hızlı bir şekilde 2019 seçimlerinin hazırlıklarına başlayacağız. Bu seçimlerden de alnımız ak bir şekilde çıkarak 2023, 2053 ve 2071 hedeflerimize emin adımlarla ilerleyeceğiz" dedi.

KAPSAMHABER

Güncelleme Tarihi: 02 Şubat 2018, 21:35
YORUM EKLE