Samsun. AK Parti’nin 7. Olağan Büyük Kongresi'ne Damga Vurdu

AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından düzenlenen İstişare ve Değerlendirme Toplantısı İl Başkanı Ersan Aksu başkanlığında toplandı. Toplantıda konuşan Mustafa Demir, Samsun'un AK Parti 7. Olağan Büyük Kongresi'ne damga vurduğunu söyledi.

Siyaset 30.03.2021, 17:04 30.03.2021, 17:25
Samsun. AK Parti’nin 7. Olağan Büyük Kongresi'ne Damga Vurdu

AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından düzenlenen İstişare ve Değerlendirme Toplantısı Ak  Parti İl Başkanı Ersan Aksu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, İlçe Belediye Başkanları, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, AK Parti İlçe Başkanları ve teşkilat mensuplarının katılımıyla Atakum Sanat Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir burada yaptığı konuşmada, Samsun teşkilatının Türkiye'de en aktif, dinamik ve en katılımlı teşkilat olarak AK Parti’nin 7. Olağan Büyük Kongresi'ne damga vurduğunu söyledi.

Mustafa Demir, yeniden MYK'ya seçilen Çiğdem Karaaslan'ı tebrik etti. Samsun olarak kutlu yürüyüşe her zaman destek olduklarını belirten Demir, "Allah birlikte hayırlı hizmetleri yapmayı nasip etsin. Her geçen gün daha da artan bir heyecanla kongrelerimizi tamamladık. Kongrelerimizdeki tüm heyecan Genel Merkeze çok güzel bir şekilde yansıdı. Bu kutlu davanın bir neferi olmak bizler için büyük bir onur ve gurur. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim etsin. Samsun teşkilatımız Türkiye'de en aktif, dinamik ve en katılımlı teşkilat olarak AK Parti’nin 7. Olağan Büyük Kongresi'ne damga vurdu. Samsun olarak kutlu yürüyüşe her zaman en önde, en güçlü bir şekilde destek olduk ve bu destek her zaman devam edecek" dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
banner442