Samsun'da Yeniden Refah Partisi'ne Katılım

Samsun'da Yeniden Refah Partisi'ne katılımlar devam ederken İl Başkanı Salih Şahin Samsun iş adamları Güngör Göçmez ve Ahmet İde'ye rozet taktı.

Siyaset 10.12.2021, 09:53
Samsun'da Yeniden Refah Partisi'ne Katılım

Samsun'da Yeniden Refah Partisi'ne katılımlar devam ediyor. Samsun iş adamları Güngör Göçmez ve Ahmet İde Yeniden Refan Partisi'ne katıldı. Rozetlerini İl Başkanı Salih Şahin taktı.

Milli üretim seferberliği üzerine politika benimseyen Yeniden Refah Partisi'nin bu ekonomik politikasının millet nezdinde karşılık bulması insanların akın akın Yeniden Refah'a yönelmelerine neden olduğunu kaydeden İl Başkanı Şahin, "Yeniden Refah Partisi Samsun'da vatandaşın teveccühü ile her geçen gün büyümekte. Üye sayımız son aylarda büyük artış göstermektedir." diye vurguladı.

Özellikle Samsun'da Yeniden Refah Partisi'ne karşı yoğun ilgi olduğuna değinen Şahin, "Samsun da üye sayımızın artış oranı diğer illerimize nazaran oldukça yüksek olduğu görülmekte. İktidarın yıllardır kalesi konumunda olan Samsun'da seçmenin artık arayışta olduğu ortadadır. Seçmenin yeni umut kapısı olarak gördüğü siyasi anlayışın Yeniden Refah Partisi ile örtüştüğü açıktır. Parti teşkilatı olarak Samsun'da halkımızın bize göstermiş olduğu teveccühe layık olabilmek için gece gündüz aralıksız çalışmaktayız." diye konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)