banner434

banner433

Samsun Heyeti Ak Parti Genel Merkezinde

Ak Parti Genel Merkezini ziyaret eden Samsun heyeti MKYK ve MYK üyeliğine yeniden seçilmeleri dolayısıyla AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Siyaset 03.09.2018, 19:48 03.09.2018, 20:37
Samsun Heyeti Ak Parti Genel Merkezinde

AK Parti İl Başkanı Hakan Karaduman ile birlikte Ankara'ya giden Samsun heyeti, Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'ın yanı sıra Hayati Yazıcı, Erkan Kandemir, Mehmet Özhaseki, Mahir Ünal, Leyla Şahin Usta, Jülide Sarıeroğlu,  Lütfü Elvan, Ahmet Büyükgümüş'e hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi  

Karaduman beraberinde, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, İl Gençlik Kolları Başkanı Cem Emre Çakan, ilçe başkanları ile ilçe belediye başkanları ile birlikte Ankara'da  yoğun bir gün geçirildi.

Samsun heyeti, Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'ı ziyaret etti.diğer taraftan Samsun Heyeti, sırasıyla, İnsan Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Leyla Şahin UstaTanımtım ve Medyadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Lütfü ElvanYerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Büyükgümüş ve  Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı'yı ziyaret eden Samsun heyeti,  başarı dileklerini ilettiler.

Samsun İl Teşkilatı'nın çalışmaları hakkında genel başkan yardımcılarına bilgi veren Başkan Hakan Karaduman, "AK  Parti'nin  Türk milletinin gönüllerindeki yerinin  bilincindeyiz. Gönüllere ulaşan bir siyaset yapacağımızı  bir kez daha vurgulamak isterim.  Samsun toplam 17 ilçesi ile sahada yoğun şekilde çalışıyor. Cumhurbaşkanımıza liderimize en fazla desteği verebilmek adına çalışmalarımıza devam ediyoruz" dedi.

Samsun’dan gelen heyeti kabulüne ilişkin Karaaslan ise, “İl Başkanımız Sn. Hakan Karaduman Başkanlığı’ndaki İl ve 17 ilçemizden gelen değerli yol arkadaşlarımıza, kıymetli Başkanlarımıza MKYK ve MYK üyeliğine yeniden seçilmemiz nedeniyle gerçekleştirdikleri nazik ziyaretleri için yürekten teşekkür ediyorum. Samsun İl Başkanlığımız ve ilçe yönetimlerimiz ile bugüne kadar uyumlu, istişareye dayalı ve çözüm odaklı bir çalışma modeliyle sürdürdüğümüz çalışmalarımızı yeni dönemde de devam ettireceğiz.” açıklamasında bulundu.

Ziyaret sırasında yeni döneme ilişkin görüşlerini de paylaşan Karaaslan, “Önceliği her zaman ülkemizin menfaatleri ve milletimizin talepleri olan bir siyasi hareketin mensupları olarak bizler, hangi görevlerde bulunuyor olursak olalım; sorumluluklarımızı en iyi şekilde yerine getirebilmek için durmak yorulmak nedir bilmeden çalışanlarız. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yeni dönemde de milletimize hizmetin partisi AK Parti’mizde Merkez Karar ve Yönetim Kurulu üyeliği ve Genel Başkan Yardımcılığı görevimizi sürdüreceğiz. İçinde bulunduğumuz dönem, ülkemizi her alanda hak ettiği seviyeye taşıyacak büyük hedeflerimize doğru emin adımlarla ilerleyeceğimiz bir dönem olacaktır. Bu nedenle her birimize, sorumlu olduğumuz alanlarda yüksek bir mesuliyet bilinciyle kararlılık içerisinde çok çalışmak düşmektedir.” dedi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)