Samsun'da MHP Rüzgarı

Bilmeli ki, yalanın dostu, gerçeğin de düşmanı çoktur. Dün başarmak için her şeyi mubah görenler bu günde boş durmayacak, son şanslarını kullanmak isteyeceklerdir. Her ne yaparsa yapsınlar başarılı olamayacaklarını ve kendilerini daha da madara ettiklerini göreceklerdir.

Siyaset 15.07.2012, 13:41 15.07.2012, 13:47
Samsun'da MHP Rüzgarı
Ramazan Çağlar'ın Makalesi

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığı seçiminin üzerinden bir hayli zaman geçti. İl Başkanı Kongrede belli olduğu halde itirazlar neticesinde seçimler iptal edilerek Mahkeme yeniden İl Başkanlığı için sandığa gidilmesine karar vermişti.
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Merkezi seçimin iptal edilmesinden sonra Şaban Kılıcı MHP Samsun İl Başkanı olarak atamasını gerçekleştirdi.
Kongre sürecinde adaylar arasından MHP genel Merkezi tarafından tercih veya desteklendiği düşünülen ve kesin gözüyle bakılan taraf kaybederek hiç beklemedikleri bir aday başkanlık koltuğuna oturdu. Hatta Şaban Kılıcın tarihi konuşmasının alkışlanması esnasında bir misafirin “seçimi kaybediyorsunuz” demesine cevap çok enteresandı: “Alkışları onlar, oyları biz alırız”
kurdukları tezgah ve düzenekten o kadar eminler ki, hırsları gerçeği göremeyecek kadar gözlerini kör etmiş. Ne diyelim Allah ıslah etsin. MAKALENİN DEVAMINI OKU
Yorumlar (0)
hafif yağmur