Selçuklu Ocaklarından İYİ Parti'ye Eleştiri!

Anadolu Selçuklu Ocakları Genel Başkanı Ayetullah Geçen, Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölümünde ihmali olduğu iddia edilenlerin de İyi Parti Yönetiminde yer almasına sert tepki gösterdi.  

Siyaset 01.11.2017, 17:14 02.11.2017, 00:36
Selçuklu Ocaklarından İYİ Parti'ye Eleştiri!

Anadolu Selçuklu Ocakları Genel Başkanı Geçen, BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölümünde ihmali olduğu iddia edilenlerin İYİ Parti Yönetiminde yer almasını eleştirerek. İyi Parti ile FETÖ 'nün aynı yolda yürüdüğü gerekçesiyle kendileri için hiç bir anlam ifade etmediğini dile getirdi.

 Ayetullah Geçen, Milliyetçi Hareket Partisi'nden ihraç edilen Meral Akşener’in İYİ Parti'yi kurduğunu anımsatarak, İYİ Parti kurucuları arasında Muhsin Yazıcıoğlu’nun ölümünde ihmali olduğu öne sürülen Adana Bölge Jandarma eski Komutanı Tuğgeneral Ali Lapanta'nın da yer almasına tepki gösterdi. İYİ Parti’nin FETÖ ile aynı yolda gittiğini ileri süren Geçen, kurulan partinin kendileri için bir anlam ifade etmediğini dile getirdi.

ANADOLU SELÇUKLU OCAKLARI KİMDİR

Anadolu Selçuklu Ocakları'nın Genel Merkezi Malatya'da bulunuyor. Türkiye genelinde Şanlıurfa, Diyarbakır, Mardin, İzmir, Yozgat, Kocaeli, İstanbul, Kırıkkale, Erzurum  Kars ve  Manisa'da şubeleri bulunmaktadır.Anadolu Selçuklu Ocakları'nın Genel Başkanı Ayetullah Geçen'dir.

Yorumlar (0)