Semih Yalçın'dan Bahçeli Açıklaması: Hayal Kırıklığına Uğrayacaksınız!

MHP Genel Başkan Yardımcısı, MHP İstanbul Milletvekili E. Semih Yalçın, MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin sağlığına kavuştuğunu, önümüzdeki hafta partisinin başında olacağını belirtti.

Siyaset 05.10.2019, 23:15 05.10.2019, 23:47
Semih Yalçın'dan Bahçeli Açıklaması: Hayal Kırıklığına Uğrayacaksınız!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin sağlığına kavuştuğunu belirten Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, "Onun fevtini ve mevtini bekleyen siyasi mevtalarla emperyalist ağababaları, hayal kırıklığına uğrayacaksınız!" dedi.

FETÖ’cü hain Ergün Babahan, “Türkiye halkları Bahçeli'siz bir siyaset dönemine hazır olmalı. '' diye tweet attığını belirten Semih Yalçın, ABD’nin Türkiye Büyükelçiliği de Twitter sayfasından beğenide bulunduğuna dikket çekti.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Semih Yalçın, son zamanlarda MHP Lideri Bahçeli ile ilgili yapılan tezviratların ve çabalamaların ne kadar asılsız olduğunu Twitter adresinden yaptığı açıklama ile ortaya koydu.

Hayal kırıklığına uğrayacaksınız

Semih Yalçın, "Kim kimin arkasında, biz zaten biliyoruz. Bilumum FETÖ militanları ve onlara destek veren cümle Amerikan yönetimi, avucunuzu yalarsınız! MHP Lideri Devlet Bahçeli’siz bir siyaset hayali kuruyorsunuz ya, daha çok beklersiniz!" ifadelerinin ardından yaptığı paylaşımda, "MHP Lideri Devlet Bahçeli sağlığına kavuşmuştur; önümüzdeki hafta partimizin başında olacaktır. Onun fevtini ve mevtini bekleyen siyasi mevtalarla emperyalist ağababaları, hayal kırıklığına uğrayacaksınız!" dedi.

4-(son) Ergün Babahan haini ve onu destekleyen Amerikan yönetimi! Bilmelisiniz ki “Türkiye Halkları” diye bir şey yoktur. Sadece “Türk Milleti” vardır. Bu hakikati Yok saydıkça karşınızda Milletimizi ve Onun bekası için ant içmiş MHP’yi bulacaksınız.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (1)
Kenan 3 yıl önce
Geçmiş olsun