Alexa

"Sen Türksün, Türk Lirası ile yoluna devam edeceksin”

Erdoğan, Siyaset, Ekonomi ve Toplum Araştırmaları Vakfı (SETA) tarafından düzenlenen AK Parti Sempozyumu’nnda ABD ürünlerini boykot etti.

"Sen Türksün, Türk Lirası ile yoluna devam edeceksin”

ABD ürünlerine boykot çağrısında bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "ABD’nin elektronik ürünlerine boykot uygulayacağız. Onların iPhone’u varsa kendi ülkemizde VestelSamsung var" dedi.

Son zamanlarda Yaşanan sürecin  bir maliyeti olduğunu ifade eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, bunun operasyonları gerçekleştirenlere de bir maliyeti olduğunu söyledi.  Türk milleti istiklali ve istikbali söz konusu olduğunda, canıyla malıyla tüm varlığıyla ortaya koyacağını defaatle gösterdiğini belirten Erdoğan, doların, kurun, enflasyonun, faizin karşısında aynı kararlılıkla durucaklarını söyledi. Dolar bozdurp Türk Lirası’nın onurunu korumak bunlara en güzel cevap olacağını belirterek, "Ekonomik özgürlüğümüzü imkanlarımızı seferber ederek koruyacağız.” dedi.

"Sen Türksün, Türk Lirası ile yoluna devam edeceksin.”

“Onların iPhone’u varsa diğer tarafta Samsung var, ülkemizde Venus var, Vestel var. Dışarıya  yaptırdığımız her işin en güzelini üreteceğiz. Kötü komşu bizi ev sahibi yaptı." ifadelerini kullanan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Sen Türksün, Türk Lirası ile yoluna devam edeceksin.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2018, 00:41
YORUM EKLE