banner434

banner433

Serdar Yaman, Bütün Partileri Davet Etti

Yeniden Refah Partisi Atakum İlçe Başkanı Serdar Yaman, Atakum ilçesinde Partileri ziyaret etti.

Siyaset 15.02.2022, 18:31 16.02.2022, 00:39
Serdar Yaman, Bütün Partileri Davet Etti

Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın ahirete irtihalinin 11. yıl dönümü dolayısıyla anma programına bizzat davet etmek üzeri Atakum'da siyasi Parti teşkilatlarını ziyaret eden Yeniden Refah Partisi Atakum İlçe Başkanı Serdar Yaman, "Rahmetli Pr Dr Necmettin Erbakan hocamızı anma programı için davetiyemizi verdik" dedi.

Yeniden Refah Partisi Atakum İlçe Başkanı Serdar Yaman,  Atakum Deva Partisi ilçe başkanlığı, Atakum Saadet Partisi ilçe başkanlığı, Atakum Cumhuriyet Halk Partisi ilçe başkanlığı, Atakum Milliyetçi Hareket Partisi ilçe başkanlığı, Atakum AK Parti ilçe başkanlığı'ına ziyaretler gerçekleştirdi.

Serdar Yaman; "koronavirüs testi pozitif çıkan İYİ Parti Samsun İl başkanı Hasan Aksoy ‘a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz, Allah acil şifalar versin inşallah." dedi.

Yeniden Refah Partisi Atakum İlçe Başkanı Serdar Yaman, ziyaretleri kapsamında Türkiye gündemini meşkul eden meseleler ile başta ekonomi olmak üzere vatandaşı darboğaza sokan hayat pahalılığıyla ilgili de sohbet ettiklerini belirtti.

Milli Görüş hareketinin simge ismi eski Başbakan Necmettin Erbakan’ın oğlu Fatih Erbakan'ın kurucusu olduğu Yeniden Refah Partisi ile yollarına devam ettiklerini belirten Yeniden Refah Partisi Atakum İlçe Başkanı Serdar Yaman, şu açıklamalarda bulundu:

Merhum Liderimiz Erbakan; Yaşanabilir bir Türkiye, Yeniden büyük Türkiye ve Yeni bir dünya idealleriyle Türk siyasetine yeni bir anlayış getirdi. Siyasi hayatı boyunca adil bir dünyanın kurulacağına inanarak çalıştı. Bizlerde onun izinden yolumuza devam ediyoruz. Atakum Teşkilatı olarak çarşı pazar ziyaretlerimizi sürdürüyor, onların dertlerini, sıkıntılarını dinliyor, partilerimizle bunları paylaşıyor ve çözüm üretmeye çalışıyoruz. " dedi.

Yaman, bir yandan seçim çalışmalarını sürdürürken bir yandan da Necmettin Erbakan'ı anma programı için siyasi parti ilçe başkanlarını gezdiklerini belirtti. 27 Şubat tarihinde Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür Merkezi'nde yapılacak olan, Merhum Necmettin Erbakan'ı anma ve Kur-an tilaveti programı için, AK Parti İlçe Başkanı Abdulkadir Köstek, MHP İlçe Başkanı Murat Akoğlu, CHP İlçe Başkanı Turgay Özçelik ve Saadet Partisi İlçe Başkanı Muhittin Sadan'ı ziyaret ederek programa davet ettiklerini belirtti.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)