Serdar Yaman'dan 19 Mayıs Gençlik ve Spor bayramı kutlama Mesajı

Yeniden Refah Partisi ikinci 40 yılında "ikinci şahlanışı" başlattığını, 19 Mayıs 1919'daki aynı ruh, aynı inanç ve aynı Milli Görüş'le başlattığını belirtti.

Siyaset 18.05.2022, 13:20 18.05.2022, 23:49
Serdar Yaman'dan 19 Mayıs Gençlik ve Spor bayramı kutlama Mesajı

Yeniden Refah Partisi  Atakum ilçe Başkanı Serdar YAMAN, 19 Mayıs Gençlik ve Spor bayramını münasebetiyle kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Serdar Yaman'ın mesajı şöyle:

Mustafa Kemal Atatürk'ün kumandası ve önderliği altında yapılan İstiklal Savaşımız, 19 Mayıs 1919'da atılan adımla başlamış, tarihe milletimizle yazdığı eşsiz bir destanla hedefine ulaşmıştır. Bu hedef Tam bağımsız Türkiye' hedefidir. İşte 19 Mayıs böyle önemli bir tarihi dönüm noktasıdır ve bağımsız Türkiye Cumhuriyeti gençliğe emanet edilmiştir.

Yeniden Refah Partisi ikinci 40 yılında "ikinci şahlanışı" başlatmıştır. Bu şahlanış, 19 Mayıs 1919'daki aynı ruh, aynı inanç ve aynı Milli Görüş'le başlatılmıştır. Bunun hedefine ulaşıncaya kadar aynı ruh, inanç ve azimle yürütmek hedefimiz.

Bu şahlanış, yönetimde adalet , paylaşımda adalet , yaşanabilir Türkiye, yeniden büyük Türkiye, yeni bir Türkiye'yi kurmak üzere yapılan bir şahlanıştır. Uydu değil, lider ülke şahlanışıdır. Bağımsız Türkiye'nin muhafazası ve Yeniden Büyük Türkiye'nin kurulması her şeyden önce gençliğimize milli ve manevi değerlerine yürekten bağlı olarak yetiştirilmesi ile mümkündür.

Bu duygu ve düşüncelerle “Vatan sevgisi imandandır” sözünden hareketle, emperyalist güçlerin vatanımızdan kovulması, milletimizin ve ülkemizin refahı için başlatılan yürüyüşün 102. Yıldönümünde milletimizin ve gençlerimizin 19 Mayıs Gençlik ve Spor bayramını en içten duygularla kutluyor, aziz vatanımız  için canlarını seve seve feda eden tüm şehitlerimizi saygıyla anarken kendilerine Yüce Rabbimiz’den rahmet diliyoruz.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)