Alexa

Serhat Türkel Kimdir?

CHP Atakum İlçe Başkanlığı'na Serhat Türkel aday oldu. adaylığını açıklayan Almanya'da dünyaya gelen Serhat Türkel, CHP gençlik teşkilatlarında da görev alan iddialı bir genç siyasetçi. Peki CHP Atakum ilçe başkan adayı Serhat Türkel kimdir?

Serhat Türkel Kimdir?

Serhat Türkel CHP Atakum ilçe başkan adayı olduğunu bugün ilan etti.1983 yılında Almanya'da dünyaya gelen, 36 yaşında Genç siyasetçi Serhat Türkel, uzun yıllar CHP Atakum Gençlik Kolları'nda bulundu.Türkel, CHP Atakum ilçe binasında bugün adaylık toplantısı gerçekleşti.

Türkel'in adaylık toplantısına, Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil Deveci ile eşi Av. Gülay Deveci, CHP İlçe Başkanı Av. Ali İzzet Kavtelek, Atakum eski Belediye Başkanı Metin Burma, çok sayıda partililer katıldı. Almanya'da doğan Serhat Türkel kimdir? serhat Türkel kaç yaşındadır?

SERHAT TÜRKEL KİMDİR?

1983 yılında Almanya'da dünyaya gelen Türkel, 1984 yılında da Samsun'un Atakum ilçesine yerleşti. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimini Atakum'da tamamladı. Erken yaşta başladığı ticari hayatı nedeniyle Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nü yarıda bırakmak durumunda kaldı. 2008 yılında Cumhuriyet Halk Partisi üyesi oldu. Bu süreçte, Türkiye'de gerçekleşen tüm yerel, genel seçimlerde ve referandum oylamalarında 2008-2015 yılları arasında CHP Atakum Gençlik Kolları'nda, 2015-2019 yılları arasında da CHP Atakum İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi olarak aktif görev aldı. Erken başlayan ticari yaşantısına 2015 yılından itibaren turizm sektöründe ve OTEL 1919'un sahibi olarak devam eden Türkel, evli ve iki çocuk babasıdır.

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2019, 11:37
YORUM EKLE

banner325