Sİnan Oğan: Ne Partime Küstüm Ne Davama

Milliyetçi Hareket Partisi 24. Dönem Milletvekili Sinan Oğan, MHP Milletvekili Adaylarıyla birlikte seçim çalışmalarına katıldı.

Siyaset 16.10.2015, 16:42 16.10.2015, 17:36
Sİnan Oğan: Ne Partime Küstüm Ne Davama

Milliyetçi Hareket Partisi 24. Dönem Milletvekili Sinan Oğan, 1 Kasım seçim çalışmalarına katılmak üzere Memleketi Iğdır'a gitti.

ÖNEMLİ OLAN DAVADIR

Uçakla geldiği Iğdır'da sevenleri tarafından karşılanan Sinan Oğan burada yaptığı açıklamada kimseye küs olamadığını, her zaman olduğu gibi çalışmalarına devam edeceğini belirterek: 'Önemli Olan davadır'dedi.

OĞAN'DAN ESNAF ZİYARETİ

1 Kasım seçimleri kapsamında, Sinan Oğan, MHP milletvekili adayları Prof. Dr. Yakup Kumtepe ve Muharrem Çeçen ve çok sayıda partililerle birlikte il merkezindeki esnafları ziyaret etti.

Esnaf ziyaretinden sonra esnaf gezisinde bulunar heyetle birlikte MHP Seçim İrtibat Bürosu'na geçildi. MHP adaylarının yaptığı çalışmalar hakkında bilgi alınarak neler yapılması gerektiğiyle ilgili istişare edildi.

MHP Seçim bürosunda partililere hitap eden Sinan Oğan partisinden ihraç edilmesinin partisine olan sevgisini değiştirmediğini belirterek, Aile içi konuların aile içinde çözüleceğini, kendisinin ihraç edilmesinden dolayı çalışmalarına ara vermeyeceğini ifade etti.

Oğan; konuşmasına şöyle sürdürdü:

NE PARTİME KÜSTÜM NE DAVAMA

Ne partime küstüm ne davama. Partiye ve davaya küslük olmaz. Önemli olan davadır, önemli olan Iğdır'dır ve Iğdır'ın kaderidir. Iğdır'ın kaderini PKK'ya ve Ermenistan'a bağlanmaya ve Iğdır'ı bölmeye çalışanlara karşı burada bütün Iğdır halkı tek vücut, dimdik ayakta duracağız ve Iğdır'ı böldürmeyeceğiz.

Iğdır Türkiye'nin stratejik bir ilidir. Iğdır sadece Iğdırlılar'ı değil bütün Türkiye'yi ve bütün Türk Milliyetçilerini ilgilendiren bir ildir. Bu sebeple bütün Türkiye'nin kaderini ilgilendiren bir şehirdir. Iğdır'a adayımız Yakup Kumtepe ve Muharrem Çeçen'e destek vermek için geldim. İnşallah buradan her iki adayımız da seçimi kazanıp vekil olarak meclise gidecek. Iğdır her zaman olduğu gibi yine Türk Milliyetçileri'nin kalesi olacaktır. Bunun için bize hangi görev düşüyorsa yapacağız.

Yorumlar (0)