Alexa

Sinan Oğan Neden Aday Olmadı?

Milliyetçi Hareket Partisi'nin Meclis grubunda yeralan 52 milletvekilinden 6'sı yeniden aday olmak için başvuruda bulunmadığı öğrenildi.

Sinan Oğan Neden Aday Olmadı?
banner327
Milliyetçi Hareket Partisi'nin Meclis grubunda yeralan 52 milletvekilinden 6'sı yeniden aday olmak için başvuruda bulunmadığı öğrenildi.

Balyoz davasından 18 yıl hapse mahkum olan emekli Korgeneral Engin Alan sabıka kaydı engeline takıldı. İstanbul milletvekili Alan, YSK’nın şartlarını taşımadığı için adaylığa başvurmadı.

MHP Iğdır Milletvekili Dr. Sinan Oğan’ın da adaylık için müracaat etmedi.

Üç partili koalisyon hükümeti döneminde Devlet Bakanlığı yapan Tokat Milletvekili Dr. Reşat Doğru DYP hükümetinde Maliye Bakanlığı yapan Manisa Milletvekili Sümer Oral, eski Devlet eski Bakanı Antalya Milletvekili Prof.Dr. Tunca Toskay ve Enver Erdem adaylık başvurusu yapmadı.

Sinan Ogan Adaylığıyla ilgili Twitter'dan şu mesajı verdi:

"Dostlarım, neden başvurmadığımı mutlaka açıklayacağım. Lütfen partimize zarar verecek yorumlar yazmayalım. Aslolan partimiz ve davamızdır"
Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2015, 01:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali otlu
Ali otlu - 4 yıl Önce

Bahçeli ülkücü hareketin önünde bir engeldir

Temel URAL
Temel URAL - 4 yıl Önce

Sinan OGAN ı harcamak partiye ihanet etmektir.İhanetin şeytanına nahlet olsun

mert dizgin
mert dizgin - 4 yıl Önce

sinan oğan harcanmamalıdır. siyasete kurban yapılmamalıdır. sinan oğan gibi genç ve aktif insanlara ihtiyaç vardır. türk milletinin evlatlarına kıyılmamalı. siyasi rant sağlamak için zulüm edilmemeli

olmasa ne yazar
olmasa ne yazar - 4 yıl Önce

Mezhep uyuşmazlığı olanlarla, takkiyecilerle bu dava yürümezzzz.

Kürşat
Kürşat @olmasa ne yazar - 3 yıl Önce

sen bahçelinin adamımsın