Sinan Oğan; terörün tepesine imek üzere sıkılmış tek yumruk olacağız

MHP Genel Başkan adaylarından Sinan Oğan Kayseri'de Canlı bomba tarafından gerçekleştirilen olayın ardından sert tepki gösterdi.

Siyaset 17.12.2016, 11:48 17.12.2016, 12:13
Sinan Oğan;  terörün tepesine imek üzere sıkılmış tek yumruk olacağız
Kayseri’de, çarşı iznine çıkan özel komondo askerlerine karşı yapılan bombalı saldırı'da 13 askerimiz şehit olurken 48 askerimiz yaralandı. özel halk otobüsünün yanına yaklaşan bir otomobilin patlatılmasıyla birlikte ortalık savaş alanına döndü.

Türkiye'yi yasa boğan İstanbul Beşiktaş saldırısından sonra, Kayseri'de bugün teröristler tarafından yapılan saldırı Türk Milletini derinden yaralamıştır. Henüz kim tarafından eylemin yapıldığına dair  resmi bir açıklama yapılmamıştır. Ancak PKK'lı caniler tarafından yapıldığı tahmin edilmekte.

Kayseri'de Canlı bomba tarafından gerçekleştirilen olayın ardından bir açıklama yapan Sinan oğan, Teröre karşı tek yumruk olunmasına dair bir açıklama yaparak tepkisini dile getirdi.

TERÖRE KARŞI TEK YUMRUK

Lanet terörün bu sabah çarşı iznine çıkan askerlerimizi ve sivil vatandaşlarımızı hedef aldığını belirterek şöyle konuştu: Terör en çirkin yüzünü gösterip çarşı iznine çıkan askerimizi, işine giden vatandaşımızı hedef almıştır. Artık terör eylemleri şehirlere yayılmaktadır. Şunun bilinmesini isterim ki, terör bizi ne siyasi, ne etnik ne de başka bir şekilde kamplara bölemeyecektir. Terörün karşısında siyasi mücadelemizi bir tarafa bırakıp Türk milleti olarak tek vücut, terörün tepesine inmek üzere sıkılmış tek yumruk olacağız. Ülkemizin terörle mücadelesine bir siyasetçi olarak siyasi destek, terör uzmanı olarak bilgi ve tecrübe, bir vatandaş olarak her türlü desteği, gerekirse canımızı dahi vermeye hazırız. Terör galip gelemeyecektir. Terörün karşısında tek yumruk olacağız ve terörün başını ezeceğiz inşallah. Şehitlerimize Allahtan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum.
Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)