Sırada Hakan Fidan Mı Var?

Ankara'da bugün bir kritik görüşme daha yapılıyor. MİT Müsteşarı Hakan Fidan saat 16.00'da Beştepe'ye çıktı. Ankara kulisleri sırada Hakan Fidan var iddiası ile çalkalanıyor.

Siyaset 06.05.2016, 02:23
Sırada Hakan Fidan Mı Var?

Ankara Kulisleri Bu İddiayla Çalkalanıyor: Sırada Hakan Fidan Var
AK Parti'de taşlar yerinden oynadı. Ankara yeni söylentilerle çalkalanıyor. İddiaya göre Hakan Fidan'ın da MİT Müsteşarlığı koltuğu sallantıda.

BEŞTEPE'DE RANDEVU


Başkentte bugün 'olağan' olan ancak son yaşanan gelişmelerle 'olağanüstü' olarak görülen bir randevu var.

OLAĞAN AMA OLAĞANÜSTÜ GÖRÜŞME

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan saat 16.00'da MİT Müsteşarı Hakan Fidan ile bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşme Erdoğan'ın perşembe günü devlet yöneticileri ile gerçekleştirdiği olağan görüşmelerden biri. Ancak yaşanan son gelişmeler sebebiyle bu kez görüşme pek de olağan bulunmuyor. Ahmet Davutoğlu dün Beştepe'den koltuğunu kaybetmiş olarak inince sıra Hakan Fidan da yorumları yapılıyor.

HAKAN FİDAN ADAY OLUNCA...


Ankara kulislerinde Hakan Fidan'ın Davutoğlu ile olan yakın ilişkisine dikkat çekiliyor. Fidan hatırlanacağı gibi Davutoğlu tarafından vekil adayı yapılmıştı. Erdoğan bu karara sert çıkınca atınca da Hakan Fidan adaylığını geri çekip MİT'in başına dönmüştü. O günden beri Hakan Fidan'ın Beştepe nazarında 'güven' kaybettiği söyleniyor. 
Yorumlar (0)