Sungurlu heyeti MHP Genel Merkezini ziyaret etti

Sungurlu MHP İlçe teşkilatı ile birlikte bir heyet MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’yi ziyaret etti.

Siyaset 01.05.2014, 21:39 01.05.2014, 21:46
Sungurlu heyeti MHP Genel Merkezini ziyaret etti

 Çorum'un Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, Belediye Meclis Üyeleri, Ticaret Ve Sanayi Odası Meclisi ve MHP İlçe teşkilatı ile birlikte MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli'yi ziyaret etti.

Ziyaret ile ilgili bir açıklama yapan Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner, "30 Mart'ta yapılan yerel seçimler öncesi Sayın genel başkanımıza Sungurlu Belediye Başkanlığı'nın kazanılması konusunda söz verdik ve bu sözü tutarak Sungurlu Belediyesini kazanmanın gururu ile ziyareti gerçekleştirdik. Genel başkanımızın hayır duasını almaya gittik" dedi.

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli ise Sungurlu'nun kendileri için çok önemli olduğunu ve 30 Mart yerel seçimlerinin çok zor bir ortamda geçtiğini belirterek, "Sungurlu belediye başkanlığının kazanılmasından dolayı sizi tebrik ediyorum. Başarınızı küçümsemeyin. Sizler çok çalışarak zor olanı başardınız. Sizlerle gurur duyuyorum" diye konuştu.

Bahçeli daha sonra Sungurlu Belediye Başkanı Abdulkadir Şahiner'e başarı dileklerini sunarak her zaman destek olacaklarını söyledi.
Yorumlar (0)