TBMM'de, Erdoğan - Bahçeli'den Sürpriz Görüşme

Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile Mecliste bir araya geldi. 

Siyaset 19.11.2019, 17:12 19.11.2019, 20:41
TBMM'de, Erdoğan - Bahçeli'den Sürpriz Görüşme

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Meclis'te, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP Lideri Bahçeli'nin görüşmeleri dikkat çekti.

TBMM Grup Toplantısı'nın ardından Muhalefet Kulisi'nde oturan MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin yanına gelen Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli ile 15 dakika görüştü. Erdoğan, gazetecilerin görüşmeye ilişkin sorusu üzerine "Güzel bir sürpriz oldu." ifadelerini kullandı.

Görüşmeye eski TBMM Başkanı ve İzmir Milletvekili Binali Yıldırım da katıldı.

Daha sonra Meclis Şeref Holü'ne geçerek vatandaşlarla selamlaşan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Meclis'ten ayrılışı sırasında, makam aracına kadar çok sayıda milletvekili eşlik etti. Erdoğan, vatandaşlarla da fotoğraf çektirdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı, TBMM Başkanı Mustafa Şentop uğurladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 23 Eylül'den bu yana sağlık sorunları nedeniyle TBMM'de partisinin grup toplantılarını gerçekleştiremiyordu.Ancak Bahçeli TBMM'de milletvekilleriyle bir araya geldi.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)