TDP İl Başkanı Bünyamin Akkaya, Umutsuzluğa Gerek Yok!

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Samsun İl Başkanı Bünyamin Akkaya, “Başkanımız Mustafa Sarıgül önderliğinde önce umutsuzluk sonra iktidar değişecek” dedi.

Siyaset 03.09.2021, 13:16 03.09.2021, 13:28
TDP İl Başkanı Bünyamin Akkaya, Umutsuzluğa Gerek Yok!

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Samsun İl Başkanı Bünyamin Akkaya, dipten gelen bir dalga gibi vatandaşa umut olmaya geldiklerini ifade ederek, “Başkanımız Mustafa Sarıgül önderliğinde önce umutsuzluk sonra iktidar değişecek” dedi.

“UMUTSUZLUĞA GEREK YOK”

Türkiye Değişim Partisi (TDP) Samsun İl Başkanı Bünyamin Akkaya, ekonomik darboğazdan çıkmak için iktidardan ve muhalefetten umudu kalmayan vatandaşlar için yola çıktıklarını belirtti. TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ün her kesimi kucaklayıcı bir siyaset düsturuna sahip olduğunu ifade eden Samsun İl Başkanı Akkaya, “Umutsuz olmaya gerek yok. Tabandan gelen liderimiz, her yerel hem de ülkemizdeki sorunları ve çözümlerini biliyor. Sarıgül önderliğinde ülkemizde önce umutsuzluk sonra iktidar değişecek. Güzel günler yakın” diye konuştu.

DİPTEN GELEN DEĞİŞİM

Başkan Akkaya, Samsunluların Değişim Partisi’ne ve lideri Sarıgül’e teveccühünün büyük olduğunun altını çizerek, “Samsun, 19 Mayıs 1919’da Türk milletinin makus talihinin değiştiği, karanlık günler yerine güneşin doğduğu şehirdir. Sayın Sarıgül’ün dediği gibi, ‘Dağlar ne kadar yüksek olursa olsun, güneşin doğuşunu engelleyemez’. Biz milletimizin dertlerine derman olmaya talibiz. Büyük kongremiz sonrasında Değişim, dipten gelen bir dalga gibi tüm Türkiye’yi saracak.” şeklinde konuştu.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)