Teyyare, Provokatör senin gibi yağcılardan olur

AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Mehmet Teyyare, “Teyyare Provokatif davranıyor” ifadelerine cevap verdi.

Siyaset 09.09.2020, 23:20
Teyyare, Provokatör senin gibi yağcılardan olur

“Teyyare Provokatif davranıyor” şeklinde bir internet sitesinde yapılan habere cevap veren AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Mehmet Teyyare, AK Parti davası içine sızmış AKP’lilerin yazdıkları umurlarında olmadığını belirterek, "Prorovaktör senin gibi yağcılardan olur. bizlerden olmaz. Bizler dava adamıyız." dedi.

Yakından takip ediyoruz

Ak Parti il ve ilçe teşkilatlarının durumunu çok daha yakından takip ettiklerini belirten Teyyare, "AK Parti teşkilatları adım adım takibimizdedir. Atılan her olumlu veya olumsuz adımı takip ediyoruz. Her kim AK Parti davasına zarar veriyorsa, biz bunları rapor ediyoruz. Hiç kimsenin yaptığı yanına kalmayacak. AK Parti il ve ilçe teşkilatlarının durumunu sizden çok daha yakından takip ediyoruz."dedi.

Mücadelemizin ismi Kızıl Elma

Mücadelelerinin isminin Kızıl Elma olduğunu söyleyen Başkan adayı Teyyare, "AK Parti davasını canımız pahasına savunmak namus ve şeref borcumuzdur. Bizim yağcılarla, şakşakçılarla ve kenelerle mücadelemiz AK Parti davası menzile ulaşıncaya kadar mücadelemiz devam edecektir. Bizleri durdurmaya hiç bir zaman güçleri yetmeyecek. Bizim mücadelemizin ismi Kızıl Elma’dır." dedi.

Hiç kimsenin yaptıkları yanına kar kalmayacaktır

AK Parti davası menzile ulaşmadan, mücadelenin bitmeyeceğini, AK Parti Samsun il koordinatörü de dahil hiç kimsenin yaptıkları yanına kar kalmayacağına da özellikle vurgu yapan AK Parti Samsun İl Başkan Adayı Mehmet Teyyare, "Sizin  gibi,  AK Parti davası içine sızmış AKP’lilerin yazdıkları umurumuzda değildir. Prorovaktör senin gibi yağcılardan olur. bizlerden olmaz.. Bizler dava adamıyız. Sizde cesaret olsa, yazdıklarınızı başkasının adını kullanarak yazmazsınız. Bizler tüm AK Parti Samsun ilçe kongrelerini mercek altına alarak, bütün olumsuzlukları rapor ederek, Sayın Genel Başkanımıza iletmek üzere Sayın İbrahim Kalın beye teslim edeceğiz. AK Parti Samsun il koordinatörü de dahil hiç kimsenin yaptıkları yanına kar kalmayacaktır." dedi.

Siz yolcusunuz, bizler hancıyız.

AK Parti davasına hizmet etmek için aday olduğunu belirten Teyyare, yazılı basın açıklamasını şu şekilde sürdürdü:

Arkasına sığındığınız, AK Parti teşkilat genel başkan yardımcıları, milletvekilleri ve belediye başkanları sizi o makamda tutamayacak. AK Parti’yi milletin gönlünden düşürenlerle amansız mücadele etmek bizim asli görevimiz olacaktır. O da 2002 rüzgârını, 2023’e kadar fırtınaya dönüştürmektir. Bizi bu mücadeleden kimse alıkoyamaz. Bundan sonra AK Parti Samsun teşkilatlarında hiç bir şey eskisi gibi olmayacak. Herkes bunu böyle bilsin. Bizler; AK Parti Samsun il başkanlığına birilerine basamak olmak için değil, AK Parti davasına hizmet etmek için aday olduk. Yönetilmek için değil, AK Parti teşkilatlarını yönetmek için adayız. Siz yolcusunuz, bizler hancıyız.  Sizler için yolun sonu görünmüştür. AK Parti milletin partisi, ümmetin umududur. Kimsenin tapulu malı değildir. Biz halkız, davamıza sahip çıkıyoruz; Allah yardımcımız olsun inşallah.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
11°
açık