banner434

banner433

'Türkiye bu sene başkanlık sistemiyle mutlaka tanışacak'

Nihat Zeybekçi, "Yeni bir anayasa, yeni bir sistemle, yeni bir başkanlık sistemiyle bu ülke Allah’ın izniyle bu sene mutlaka ve mutlaka tanışacaktır." dedi.

Siyaset 07.02.2016, 17:45
'Türkiye bu sene başkanlık sistemiyle mutlaka tanışacak'
Ak Parti Aydın İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 67’nci İl Danışma Meclisi toplantısı Atatürk Kültür Merkezi’nde yapıldı.

Ekonomi eski Bakanı ve Denizli Milletvekili Nihat Zeybekçi: 'Ülkemizi bütün prangalarından rahatlatacak, bu ülkeyi artık bir daha arkasına dönüp bakmadan dörtnalla koşturacak bir anayasayla, yeni bir sistemle, yeni bir başkanlık sistemiyle bu ülke Allah’ın izniyle bu sene mutlaka ve mutlaka tanışacaktır. Onu da siz yapacaksınız. Onu da biz yapacağız. Onun için sakın rehavet içinde olmayın ha. Bütün il başkanımıza, kadın kolları başkanımıza, gençlik kolları başkanımıza, ilçe başkanlarımıza, belediye başkanlarımıza bütün teşkilatlarımıza benden söylemesi. Şu andan itibaren sandık sandık, seçmen seçmen, bütün sandık başkanlarımıza, bütün mahalle başkanlarımıza, bütün temsilcilerimizle durmak yok, yola devam. 2016 inşallah hayırlara vesile olacak.'dedi.

Yorumlar (0)