Alexa

Ülke gittikçe kutuplaşıyor.

Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Karaman, "Ülke gittikçe kutuplaşıyor. Muhalefet partilerinin de bu işe körükle gitmesi doğru değildir. Konu yargıya intikal ettikten sonra bunun önünün kesilmesi gerekir" dedi.

Ülke gittikçe kutuplaşıyor.
Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Karaman, "Ülke gittikçe kutuplaşıyor. Muhalefet partilerinin de bu işe körükle gitmesi doğru değildir. Konu yargıya intikal ettikten sonra bunun önünün kesilmesi gerekir" dedi.


Karaman
Antalya İl Başkanlığında düzenlenen rozet takdim töreninde yaptığı konuşmada, milli görüş bayrağını Antalya'da dalgalandırarak, yerel seçimlerden zaferle çıkacaklarını söyledi.

Geçmiş dönemlerde hizmet ettikleri belediyelerde milli görüş belediyeciliğinin takdir edildiğini vurgulayan Karaman, seçimleri kazandıkları yerlerde halkın derdini dinleyen, halkla iç içe olan başkanların görev yapacağını vurguladı.

Karaman, siyasi partilere hazineden yapılan yardımlar nedeniyle seçim yarışına eşit şekilde girilmediğini savunarak, devlet hazinesinden AK Parti'nin 170, CHP'nin 110, MHP'nin ise 70 milyon lira yardım aldığını, kendilerinin ise bir kuruş para almadıklarını belirtti.

Son günlerde kamuoyunda tartışılan ses kayıtları iddialarına değinen Karaman, şunları kaydetti:

"Hergün kasetler yayınlanıyor. Kim bunu yapıyorsa, elinde ne varsa götürsün emniyete, yargıya versin ve bu olaylar bitsin. Artık hergün bir kasetten, kamera kaydından insanlara gına geldi. Yarın kimin kaseti çıkacak diye insanlar merakla bekliyor. Ülke gittikçe kutuplaşıyor. Muhalefet partilerinin de bu işe körükle gitmesi doğru değildir. Konu yargıya intikal ettikten sonra bunun önünün kesilmesi gerekir."

Karaman, konuşmasının ardından partisine katılan 50 kişiye rozet taktı.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2014, 23:46
YORUM EKLE