Alexa

"Ülkemizi 2023 hedeflerine, 2053 ve 2071 vizyonlarına ulaştıracağız"

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, teşekkür ziyaretlerinde, teşkilatın her bir kademesinde görev yapan üyelerine, verilen destek içinde hemşehrilerine teşekkür etti.

"Ülkemizi 2023 hedeflerine, 2053 ve 2071 vizyonlarına ulaştıracağız"
banner327

24 Haziran da yapılan Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimlerinin ardından AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, gösterilen gayretli çalışma ile verilen destek için teşekkür turuna çıktı. 

AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman başkanlığında toplanan İl Yönetim Kurulu Toplantısı'na katılan Milletvekili Köktaş, "Milletimizin bu sevgisine, desteğine ve güvenine layık olabilmek için her zaman olduğu gibi daha çok gayret göstererek ter dökeceğiz, mücadele edeceğiz." dedi. 

Milletvekili Köktaş, gerçekleştirdiği programlarda şunları söyledi: "Zor bir süreçten geçerek 24 Haziran Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Milletvekili Seçimlerini tamamladık. Seçim sonuçlarının demokrasimize, ülkemize, milletimize hayırlı olmasını Allah’tan diliyorum. Özellikle de Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminde Başkanlık edecek Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı seçen aziz milletimizden Allah razı olsun." dedi.

"Bütün şer güçler karşı tarafta toplanmasına rağmen aziz milletimiz istikrardan, istikbalden, güvenlikten, kalkınmadan, hizmetten yana tavrını gösterek Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a bir kez daha teveccüh göstererek gereğini sandıkta yaptı." şemklinde ifadeler kullanan Köktaş,"Teşkilat mensuplarımız bütün bu sürecin olumlu, güçlü ve sağlıklı yürümesi için yoğun bir gayret gösterdi. Bu anlamda teşkilat üyelerimizin her bir kademesindeki kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Bu seçim zarfında yine ilimizde, ülkemizde güvenliği sağlayan, adeta huzur ortamında bayram havasında seçimi bitirmemize sebep olan güvenlik görevlilerimize, sandıklara sahip çıkan görevli arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Milletimiz sandıkta tercihini 16 yıldır olduğu gibi bu defa da kavgadan değil hizmetten yana kulanarak "durmak yok yola devam" mesajını vermiştir." dedi.

24 Haziran seçimin galibi demokrasi ve milli irade olduğunu belirten Köktaş, "Siyasi tarihimizde en yüksek katılımlı serbest seçiminde sandığa giderek bu demokrasi şölenine katılan tüm vatandaşlarımıza da teşekkür ediyorum. Milletimizin bu sevgisine, desteğine ve güvenine layık olabilmek için her zaman olduğu gibi daha çok gayret göstererek ter dökeceğiz, mücadele edeceğiz. Milletimizin sandıkta verdiği güçle ülkemizi 2023 hedeflerine, 2053 ve 2071 vizyonlarına inşallah ulaştıracağız." dedi.

KAPSAMHABER

YORUM EKLE