Ülkücü Başkan Volkan Çolak; Ak Partinin Geçmişi Bizi İlgilendirmiyor

Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı Volkan Çolak, "Hdp’nin oyu ile Meclise girenlerin milliyetçilik naraları atması beyhude bir davranıştır. Ak partinin geçmiş siyaseti bizleri ilgilendirmediği gibi, sizin geçmişiniz de bizi ilgilendirmiyor. " dedi.

Siyaset 10.08.2021, 12:50
Ülkücü Başkan Volkan Çolak; Ak Partinin Geçmişi Bizi İlgilendirmiyor

Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanı Volkan Çolak sosyal medya Twitter adresinden yaptığı paylaşımda Ak partinin geçmiş siyaseti kendilerini ilgilendirmediğini söyledi.

Volkan Çolak'ın paylaşımı şöyle:

Hdp’nin oyu ile Meclise girenlerin milliyetçilik naraları atması beyhude bir davranıştır. Ak partinin geçmiş siyaseti bizleri ilgilendirmediği gibi, sizin geçmişiniz de bizi ilgilendirmiyor. Biz bugün ki yol haritamıza bakıyoruz. İstiklal için, istikbal için kaygılanıyoruz…

'O öyle dedi, bu böyle dedi' diye türkü çağıracağınıza, bugün sizinkiler ne diyor o na bakın. Kimler kimlerle!

Ülkücüyüm diyorsunuz parti teşkilatlarınız mülteci kampı gibi maşallah!

Başka partiden sürgün yiyen, listelere giremeyen soluğu sizin kapıda alıyor…

Ben ülkücüyüm! Bu teşkilat çocukluğumu bilir! Demem o ki sağdan say biz vardık! Soldan say biz vardık! Sizler partide görev için vardınız ama ocakta yoktunuz, çilede yoktunuz, kavgada yoktunuz, sevinçte yoktunuz, kaygıda yoktunuz!

Siz gittiğiniz yerin yenisi olun, selo ile kurulan kahvaltı masasının garsonu olun, Chp ile kurulan kirli ittifakın sakisi olun! Ama lütfen bizden uzak olun.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)