Ülkücü Hareket Salavat Getiriyor!

Son zamanlarda bazı basın yayın organlarında ve sosyal paylaşım sitelerinde Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkücü hareket’e adeta hakaretler yağdırılıyor.

Siyaset 29.08.2017, 21:51 30.08.2017, 14:03
Ülkücü Hareket Salavat Getiriyor!

Son zamanlarda bazı basın yayın organlarında ve sosyal paylaşım sitelerinde Milliyetçi Hareket Partisi ve Ülkücü hareket’e adeta hakaretler yağdırılıyor. Kendilerini dev aynasında görenler, ülkücü olarak gittiği her yerde mangalda kül bırakmayanlar şimdi kalkıp kendilerini adam eden ve itibar kazandıran yerlere küfrediyor.

Halbuki Bu zamana kadar ülkücü hareket vardı bundan sonra da var olacaktır. Ülkücü Hareket sen ve benimle var olmadı sen ve bensiz de yok olmayacaktır. Ülkücü hareket her daim yaşayacaktır.  

Ülkücü Hareketin bittiği veya bir yerlere gittiği yok.

Ülkücü Hareketin mensupları çok uzun ve çileli bir yoldan geçerek bugünlere gelmiştir.

Türkiye’nin en çileli, en mağdur ve en dik duran partisi her zaman MHP olmuştur.

Milliyetçi Hareket Partisi, hiçbir kişinin veya kurumun karşısında eğilmemiştir. Ülkücü Hareket varlığını, bu zamana kadar taşıdığı onur ve gururunu hiç kimseye çiğnetmemiş, peşkeş çekmemiştir.

MHP, dün söylediklerinin bugün de arkasında olmuştur. Ancak, geldiğimiz noktada vatan ve millet varlığını tehdit eden unsurlar ve tuzaklar Milliyetçi Hareket Partisi’ni“Söz konusu vatansa gerisi teferruattır” şiarına göre hareket etmek zorunda bırakmıştır.

Şartlar, bazen siyasi hesaplaşmaları tehir ettirebilmektedir; sert muhalefet, vatanımızın ve milletimizin huzuru, güveni sağlanana kadar bekletilebilmektedir.

Türkiye’nin içinde bulunduğu şartlar çok vahim olduğu herkes tarafından bilinmektedir. Böyle bir zamanda her türlü kaos, Türk milletinin varlığını derinden yaralamakta, vatanımızın bölünmez bütünlüğünü tehdit etmektedir. Türlü kaosa zemin hazırlayanlar vatana ihanet etmektedir.

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Genel başkanını beğenmeyebilirsiniz. Üst kadrolarda bulunan yöneticileri de sevmeyebilirsiniz. Bu çok doğaldır.

Sevmediğiniz insanlar üzerinden bir kurumu karalamanız, küfretmeniz ve sizin de içinde bulunduğunuz, adam yerine koyulduğunuz, o kurumun (Parçalanmasından) zevk ve keyif almanızı nasıl değerlendiriyorsunuz?

Bu narsist duygular içinde, İçinizde keşfedilmeyi bekleyen cevheratların meydana çıktığını sandığınız şey sakın patlayan iğrenç çıbanınız olmasın.

Bir partinin içinden ayrılanlar ve başka parti kuranlar olabilir. Türk’ün yakın siyasi tarihinde bunlara şahit olduk.

MHP’nin fikirlerini beğenmeyebilir kendinizi bir başka çatı altında değerlendirebilir veya ifade edebilirsiniz.

Ancak çıktığınız yeri kirleterek, çıktığınız yere küfrederek, yaşanmışlıkları yalanlarla süsleyerek bir yerlere gitmeniz, önceki dostluklarınıza, ülküdaşlıklarınıza saygısızlık, hakaret ve ihanettir.

Yeni Parti veya Merkez Demokrat Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Kurmayları Koray Aydın ve ümit Özdağ, yeni bir partide siyasetlerini devam ettirme kararı almıştır. Allah yollarını açık etsin. Yeni Partinin herkesi kucaklayacak bir Türkiye partisi olacağı dillendirmişlerdir.

Yeni Parti çatısı altına girenlerin bir kısmı sosyal platformlarda hala MHP’de ülkücülüklerini yaşayamadıklarını ancak yeni partide bunu yaşayabileceklerini söylemeleri çok tuhaf değil mi?

Lütfen geçmişinizi karalayarak yeni partiyi de kirletmeyin.

GARABEY

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)