Ümit Özdağ, BTP Lideri Hüseyin Baş’ı ziyaret etti

İstanbul Bağımsız Milletvekili Ümit Özdağ, Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş’ı yerinde ziyaret etti.

Siyaset 06.06.2021, 18:06
Ümit Özdağ, BTP Lideri Hüseyin Baş’ı ziyaret etti

İstanbul Bağımsız Milletvekili Ümit Özdağ, Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Hüseyin Baş’ı Ankara’daki BTP Genel Merkezi’nde ziyaret etti. Görüşmede iç, dış ve ekonomik konular üzerine görüş alışverişinde bulunuldu.

Hüseyin Baş ve Ümit Özdağ kısa birer açıklama yaparak ifadelerine şu şekilde yer verdiler;

Ümit Özdağ, “Prof. Dr. Haydar Baş hocanın vefatından sonra başsağlığı dileklerimizi iletmiştik, ancak sayın genel başkana bizzat iletmek istedik. Kendisini ziyaret ettik. Hem başsağlığı dileklerimizi ilettik, hem de genel başkanlığını tebrik ettik. Kendisini ayrıca yeni genel merkezine taşınmasından dolayı da tebrik ettik. Türkiye ve dünya üzerine güzel bir sohbet ettik.” dedi.

BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş ise yaptığı konuşmada, “Ümit hocamıza nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Kendisinin de bahsettiği gibi. Hocamızın bilgi birikimi, nezaketi, zarafeti bizi çok derinden etkiledi. Tekrar teşekkür ediyorum, vatana millete hayırlı olmasını temenni ediyoruz.” dedi.

Prof. Dr. Haydar Baş’ın Hoşgeldin Atatürk kitabını da hediye eden BTP Genel Başkanı Hüseyin Baş, görüşmeye ilişkin sosyal medya hesabından şu mesajı paylaştı; “İstanbul Milletvekili Sayın Prof. Dr. Ümit Özdağ, yeni genel merkez binamıza taşınmamız münasebetiyle hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. Çok keyifli bir sohbet oldu. Kendilerine teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.”

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)