Vedat Demiröz, değerlerimizle yan yana durmayan hiçbir eyleme ve kişiye müsamahası yoktur

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, AK Parti'nin manevi ve ahlaki değerlerle yan yana durmayan hiçbir eyleme ve kişiye müsamahası olmadığını belirtti.

Siyaset 28.03.2021, 22:31 28.03.2021, 23:22
Vedat Demiröz, değerlerimizle yan yana durmayan hiçbir eyleme ve kişiye müsamahası yoktur

AK Parti'nin manevi ve ahlaki değerlerle yan yana durmayan hiçbir eyleme ve kişiye müsamahası olmadığını belirten Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, "Partimizin manevi ve ahlaki değerlerimizle yan yana durmayan hiçbir eyleme ve kişiye müsamahası yoktur" dedi.

Vedat Demiröz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: "Dün akşam kabul edilemez video ile ortaya çıkan ve büro personeli olarak görev yapan şahsın partimizle ilişiği kesilmiştir. Türk aile yapısıyla milli ve manevi değerlerimizle tamamen zıt görüntüler bizleri derinden yaralamış, söz konusu şahıs hakkında İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yasal işlem başlatılmış olup, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı da uyuşturucu bağımlılığı konusunda sürece müdahil olmuştur.

Söz konusu görüntülerle partimizi yaralamakve yıpratmak isteyenler bilmelidir ki partimizin manevi ve ahlaki değerlerimizle yan yana durmayan hiçbir eyleme ve kişiye müsamahası yoktur."

Haberin geçmişi;

Ankara'da lüks bir araçta uyuşturucu madde alınırken görüntülenen Kürşat Ayvatoğlu gözaltına alındı. Ankara Emniyet Müdürlüğü'nden konuyla ilgili yapılan açıklamada, Gözlatına alınan Ayvatoğlu'nun AK Parti İzmir Milletvekili, Tanıtım ve Medya Başkanı Hamza Dağ'ın özel kalemi olduğu iddia edilmişti. İddialara ilişkin Hamza Dağ Twitter hesabından yaptığı açıklamada şöyle dedi, "Sosyal medyada görüntüleri yayınlanan Kürşat Ayvatoğlu danışmanım veya özel kalem müdürüm değildir. Yaklaşık 1 yıldır genel merkez büro personeli olarak çalışan kişinin dün akşam iş akdi fesh edilmiştir. Şahıs hakkında gözaltı işlemi yapılmıştır. Yasal sürecin takipçisi olacağız."

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)