"Vizyon Politikaları AK Parti’nin işi"

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 15 Temmuz tarihinde Samsun ilçeleriyle birlikte dimdik ayakta durduğunu belirtti.

Siyaset 04.12.2016, 22:17 04.12.2016, 22:48
"Vizyon Politikaları AK Parti’nin işi"
Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, “Bütün bu hainlerin ve Pensilvanya’daki bu mendebur adamın yaptığı teşebbüsler suya düştü” dedi.  

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Dr. Veysel Eroğlu ile Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, AK Parti İl Başkanlığı'nda partililerle bir araya geldi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, “Samsun’da önümüzdeki dönemlerde çevre, şehir ve kültür ile ilgili önemli çalışmalara imzala atıyoruz ve atmaya da devam edeceğiz. Biz bugün gördük ki, çevre ile ilgili yatırımlar, çevre ile ilgili vizyon politikaları AK Parti’nin işi” diye konuştu.

Bakan Eroğlu’na teşekkür ederek başlayan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, “Bakanımız Eroğlu, Samsun ile ilgili herhangi bir proje olduğu zaman her zaman büyük destekleri olmuştur. Bundan dolayı kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

Fethullahçı Terör Örgütü Lideri Fethullah Gülen’e ‘mendebur’ benzetmesi yapan Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Dr. Veysel Eroğlu, “Ben buraya size teşekkür etmek için geldim. Çünkü 1 Kasım seçimlerinde Samsun destan yazdı. Yüzde 63.5 oranında oyla demokrasi tarihinde muhteşem bir destan yazdı. Bu bakımdan sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Ben sizleri alkışlıyorum."dedi.

AK Parti İl Başkanlığı'ndaki toplantıya bakanların yanı sıra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Orhan Kırcalı, Hasan Basri Kurt, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, Atakum Belediye Başkanı İshak Taşçı, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçe belediye başkanları, parti üyeleri katıldı.
 
Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)