Yeniden Refah İlkadım'da Esnafı Dinledi

Yeniden Refah Partisi İlkadım İlçe Başkanlığı esnaf ziyaretlerinde vatandaşn sorunlarınıı dinledi.

Siyaset 21.01.2023, 23:03 21.01.2023, 23:45
Yeniden Refah İlkadım'da Esnafı Dinledi

Yeniden Refah Partisi İlkadım İlçe Başkanlığı esnafın ve vatandaşın derdini dinlemeye devam ediyor. İlçe başkanı Yaşar Yazıcı, Yaşar Doğu Mahallesi, Kışla Mahallesi ve İlyasköy Mahallesi’nde esnafları tek tek ziyaret ederek dertlerini dinledi

TEK TEK ESNAFI GEZDİLER

Yeniden Refah Partisi İlkadım İlçe Başkanı Yaşar Yazıcı ve yönetim kurulu üyeleri, sokak sokak gezerek esnafın derdini dinledi. Yaşar Doğu Mahallesi, Kışla Mahallesi ve İlyasköy Mahallesi’nde esnaf ziyareti gerçekleştiren Yeniden Refah Partisi İlkadım İlçe yönetimi, tek tek tüm esnafları gezdi. Ekonomik şartlardan dolayı esnafın zor durumda olduğunu bildiklerini söyleyen başkan Yaşar Yazıcı, Yeniden Refah Partisi’nin, her konuda olduğu gibi ekonomi ve esnaflar konusunda da projeleri olduğunu söyledi.

GENEL BAŞKANIMIZ BABASININ YOLUNDA

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr. Fatih Erkaban’ın, babası olan rahmetli Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın yolunda gittiğini ve tek derdinin Türkiye’nin daha iyi ve güçlü bir ülke olmasını istediğini belirten başkan Yaşar Yazıcı, “Şu anda resmi olarak bir seçim süreci yok. Biz sadece esnafımızı gezerek hem bir selam vermek hem bir çaylarını içmek hem de yaşadıkları sorunları yüz yüze konuşarak, nasıl çözüme ulaşacağını anlatmak için geziyoruz” diye konuştu.

DAR GELİRLİNİN REFAH SEVİYE ARTACAK

Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ın ekonomi ile ilgili anlattıklarına değinen başkan Yaşar Yazıcı, “Milli kaynak paketleri kitabı, 81 ile 681 refah projesi kitabı, biz Türkiye’yi biliyoruz kitabı, ilk 100 gün icraatları kitabı ile ne yapacağımız anlattık. Türkiye’de maddi ve manevi kalkınma hamleleri yapacağız. Faiz canavarına giden paraların kurtarılması, israfın önlenmesi, kamudaki israf, imtiyazlı holdinglere haksız olarak aktarılan kaynakların kesilmesi, borçsuz zamsız vergisiz kaynak üreteceğiz. Bu kaynak dar gelirlerin refah seviyesini arttırılmasında kullanılacak” şeklinde konuştu.

BİRÇOK PROJEMİZ HAZIR

Esnafın sıcak karşılaşmasından dolayı memnun olan Yeniden Refah Partisi İlkadım İlçe yönetimine birçok esnaf da oy vereceklerini ve Genel Başkan Dr. Fatih Erbakan’ı takip ettiklerini söylediler. Yeniden Refah Partisi İlkadım İlçe Başkanı Yaşar Yazıcı, “Sayın genel başkanımız Dr. Fatih Erbakan, kesinlikle takip edilmesi ve yaptığı açıklamaların dinlenmesi gereken biridir. Genel merkezimiz nezdinde birçok proje şu anda hayata geçirilmeye hazır bir şekilde bekliyor. Tek yapılması gereken partimize kamuoyu tarafından gereken desteği verilmesi” ifadelerini kullandı.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)