Yeniden Refah'ın İlkadım 1. Olağan Kongresi'ne Davet

Yeniden Refah Partisi Türkiye Genelinde kongrelerine devam ediyor. Yeniden Refah Partisi İlkadım İlçesi 1. Olağan Kongresi Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Doğan Aydal'ın katılımıyla gerçekleşecek.

Siyaset 18.04.2019, 20:11 19.04.2019, 01:07
Yeniden Refah'ın İlkadım 1. Olağan Kongresi'ne Davet

Yeniden Refah Partisi 1. İlkadım ilçe olağan kongresi 21 Nisan Pazar günü saat 10.00'da Canik Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek. Kongreye Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Doğan Aydal da katılacak.

KARADEMİR'DEN SAMSUNLULARA KONGRE DAVETİ

Samsun- İlkadım ilçekongresinde İlçe Başkanı Ali Karademir 70 kişilik yönetimin elini kaldıracak. Kardemir; Tüm Samsunlu hemşerilerini 1. Olağan kongreye davet etti.

GENÇLİK KOLLARI BAŞKANI AYBAR'DAN GENÇLERE KONGRE DAVETİ

Samsun'un en genç esnaflarından İlkadım Gençlik kolları Başkanı Enes Aybar, Genel Başkanımızın dediği gibi ‘güçlünün haklı sayıldığı değil; halkının güçlü sayıldığı adil bir dünyanın kurulması için çalışacağız.’ diyerek Samsunlu gençleri pazar günü yapılacak olan partisinin kongresine davet etti.

YENİDEN REFAH PARTİSİ SAMSUN İLİ VE İLKADIM İLÇESİ KURUCULAR KURULU ÜYE LİSTESİ

SUAT ZOR, ALİ KARADEMİR, AHMET BAL, AHMET TEMİZ, AHMET YAZICI, AYDIN DELLAL, AYDIN YİĞİT BERAT BATUR, BEYTULLAH KARADENİZ, CEMİL YAZICI, CENGİZ AYBAR, CENGİZ SELAM, DAVUT SÜLEYMAN ÖZÇELİK, DÖNDÜ ÇAVUŞ, EBUZER DEMİR, ELİF AYBAR, ENES AYBAR, ERKAN KATAR, FATİH BULUT, HAKAN YILDIRIM, HASAN GOLER, HAVVA OKUDAN, HÜSEYİN BAL, HÜSEYİN ERPAY, İLHAN KAYA, İSA ŞENER, KEREM YAZICI, MEHHMET BAŞ, MEHMET KAPAR, MEHMET TAHTA, MESUT KAPAR MİKAİL MUTLU, MUHARREM ATİK, MUSA BEYAZOĞLU, OĞUZHAN DEMİRARSLAN, OLCAY MIRIK, ONUR ÖZTÜRK, RAMAZAN US, HASAN KILIÇ, RIDVAN TOKER, SAMET ACAR, SELÇUK ULUIŞIK ,SELİM KARABEL, SELMAN KAPLAN, SERDAR MEMİŞOĞLU, SEZER ARSLAN, SONER ONAY, SÜLEYMAN GÜLMEN, ŞÜKRÜ ÇELEN, TANER İNAN, VEYSEL KAYA, YAKUP TÜFEKÇİ, FİKRET UYULUR, YAŞAR AYTAŞ, YAŞAR ULUIŞIK, YAŞAR YAZICI, DURSUN KESKİN, YUSUF OKUDAN, YÜCEL YAZICI, YÜKSEL AKMAN, RAHMAN KESKİN, MEHMET ÇIKLA, BÜŞRA ÇIKLA, RAHMAN KESKİN, FATİH TEMİZ, İSA SOYLU, AHMET HAMDİ ŞEKER, FATİH TEMİZ, FERAT ULU, SİNAN KESKİN

TARİH 21 NİSAN 2019 PAZAR

SAAT 10:00

YER: CANİK KÜLTÜR MERKEZİ

YENİDEN REFAH PARTİSİ İLE İLGİLİ KISA BİLGİ

Yeniden Refah Partisi 24.11.2018'de kuruldu. Türk siyasetine yeni bir parti olarak giren Yeniden Refah Partisi Lideri eski Başbakanlardan merhum Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan'dır. Yeniden Refah Partisi il ve ilçelerdeki teşkilatlanma süresini tamamlayarak Nisan ayı içerisinde Büyük Kurultayını yapacağı planlanıyor.

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, yaptığı açıklamada, partisinin teşkilatlanma ve kongre sürecine ilişkin bilgi verdi. Partisinin yaşanabilir bir Türkiye, yeniden büyük Türkiye ve yeni bir dünya ilkelerini hedef edindiğini aktaran Erbakan, bu hedeflerin sadece millet için değil İslam alemi ve bütün insanlık için önem taşıdığını belirterek, Kısa bir sürede teşkilatlandıklarını ve milletin partiye teveccüh gösterdiğini ifade ederek, partinin resmi adının "Yeniden Refah Partisi", kısaltmasının ise "Yeniden Refah" olduğunu bildirdi.

Partinin İçişleri Bakanlığına teslim edilen kurucular kurulu 99 kişiden oluşuyor. Partinin kurucuları arasında Fatih Erbakan'ın yanı sıra Necmettin Erbakan'ın kızı Rabia Elif Erbakan Altınöz, damadı Mehmet Altınöz, Sultan 2. Abdülhamid'in 4. kuşak torunu Abdülhamit Kayıhan Osmanoğlu, eski bakanlardan Sacit Günbey, Enerji İş Sendikası Genel Başkanı Mahmud Altunsoy, Necmettin Erbakan'ın uzun süre yakın korumalığını yapan Abdurrahman Akyüz ile avukatı Mehmet Ener de yer alıyor.

Kaynak: KAPSAMHABER
Yorumlar (0)
açık